Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 3 ) időrend:
2022-07-29 22:15 (180681)
név: mertakörmend
hozzászólásai
De mi a matek ebben?

Németh Istinél matekozott Putesz? Meg Fodor Gerinél? Az eredménykényszerben egyetértek, de az sem releváns ilyenkor; a kettõ együtt jár.

Épp ez az, hogy nincs ilyen ha valaki jó kosárlabdázó és tehetség. Tök mindegy ki játszik a posztján.

Én azt próbáltam írni, hogy rohadtul felcseszem az agyam ezen, hogy egyesek azt gondolják az a fejlõdés útja, hogy minél több percet kell játszaniak egy 19 éves fiúnak az NB1-ben és majd ETTÕL lesz jó kosárlabdázó. Nem, nem ettõl lesz az! Ez max. az egyik összetevõje de nem az elsõdleges és nem is másodlagos oka.

2022-07-29 07:52 (180668)
név: balldontlie
A matekot azért az is igazíthatja még, ha van olyan fiatalod, aki a pályára tudna lépni a második félidõben is. Szerintem pl. Kristófot be lehetne dobni valamennyi idõre a mérközések késõbbi szakaszában is, illetve Omenekának is valszeg fontos lenne, ha cserecenterként be tudna állni a 3-4. negyedben percekre, mert nem biztos, hogy Cakarunk úgy bírja majd, mint Gordon. Tõlük akkor máris nem vesz el perceket, ha Kiss Matyi beáll az elsõ félidõben.
2022-07-29 01:16 (180667)
név: Kosár42