Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 166 ) időrend: -> korábbi 116 bejegyzés
2024-04-15 21:58 (184276)
név: Kosár42
Gratulálok, nagyon jó írás. Annyit tennék hozzá, hogy ez nem csak itt, és most jellemző. Nagyjából minden klubra érvényes.
Előzmény: farkask (184275)

2024-03-31 09:00 (184172)
Romantikus gondolat, de inkább maradjunk bent!
Előzmény: Bob (184167)

2024-02-23 10:15 (183885)
Bocs, de szerintem engedd el Gáspárt. Tavaly a felnőtt piros egyik legjobb magas embere volt, ezért vitte el az OSE.
Nyilván Schmeráé lehet a jövő, Vele érdemes foglalkozni. Aztán majd meglátjuk.
Előzmény: kendeffy (183883)

2024-02-22 21:55 (183881)
Igazad van. A fiatalok beépítésének - nem csak nálunk - szerintem az eredménykényszer a rákfenéje. Nyilván egy olyan hagyományokkal és eredményekkel rendelkező klubnál, mint a miénk ez fokozottan érvényes.
Ráadásul sokszor könnyebb bent maradni az A osztályban, mint visszajutni a pirosból. Így mindenki retteg a kieséstől.
Reméljük a legjobbakat, és a srácok maradnak, fejlődnek.
Előzmény: farkask (183880)

2024-02-22 20:43 (183879)
Abszolút fiatal párti vagyok. Nem csak poszt írás szinten, és nem csak addig, amíg egy fiatalnak van egy-egy rossz meccse, aztán utána kb. mindenki leszólja. Majd a következő jó meccse után megint az egekbe magasztalják.
Előző évben meg Kiss Matyi volt az MVP ès például nem Taki. Eltelt két év, és egészen máshol tart a karrierjük.
Őszintèn szurkolok Schmerának, mint minden más fiatalnak, ahogyan ezt le is îrtam a posztban. Az hogy hajt, szerintem nálunk a minimum Körmenden.
A bíztatást kevésnek érzem, szerintem meccs praxis nélkül nem lehet fejlődni. Egyetlen sportágban sem. Pláne nehéz megugrani az UP-felnőtt szintet.
Pont a meccs praxis fontossága miatt érzem úgy, hogy Taki például rossz döntést hozna, ha eligazolna.

Előzmény: farkask (183877)

2024-02-22 20:27 (183878)
Persze, rengeteget! A hozzászólások a következő idényről szóltak, erre reagáltam.
4 év rengeteg idő.
Előzmény: kendeffy (183876)

2024-02-22 16:24 (183875)
Bocsánat, ez nem igaz, mert Csuti általában játszik U20-at is.
Előzmény: Kosár42 (183874)

2024-02-22 16:21 (183874)
Az oké, mert alig játszik az OSE-ban. Viszont Schmera meg semmit a felnőttben, ezért ez alapján nem
Is lehet összehasonlítani Őket.
Viszont a tavalyi U20-as döntő első meccse előtt azon rugózott a szpíker, hogy milyen szuper Schmera, meg Doma bajnoki statja. Aztán a meccsen a házi rangsorban Gáspár mögött jegyzett fiatalok leszedték Őket a pályáról. A meccs vége felé meg nem győzött csodálkozni a “szakértő” kommentátor, hogyan lehet az, hogy ez a két magas embernek együtt nem volt olyan statja, mint előtte külön-külön. Csak azt felejtette el, hogy Schmeráék az U20 pirosban vitézkedtek a szezon során.
Olvasom itt, hogy mindenki milyen lelkes Schmera kapcsán, és kívánom Neki, meg a csapatnak, hogy stabil NB1 A-s játékos legyen, de az idei U20-as bajnokságban jó statot hozni a felnőtthöz képest, olyan mint tavaly a piros U20 és a NB1 U20 közti különbség. Sőt meg nagyobb. Komoly, felnőtt NB1 A közelében lévő magas ember idén már nem játszik az U20-as bajnokságban.

Előzmény: kendeffy (183873)

2024-02-22 08:54 (183872)
Szükség nincs, de például Gáspár Matyi sokkal jobb, mint Schmera.
Előzmény: kendeffy (183865)

2023-10-22 00:01 (183197)
Én úgy éreztem a helyszínen, hogy nem az akarással, küzdéssel volt gond. (Kivéve tényleg talán Carter). Egyszerûen elfáradtak a fiúk. Hetek óta sok percet játszanak. Megvoltak a helyzetek, de a második félidõben kimaradtak. Ha eggyel többen lettünk volna, akkor ezt a meccset játszhattuk volna reggelig, akkor sem nyer a DEAC.
Kár érte, de gratulálok, mert megtettek mindent, ami ma az erejükbõl tellett.

2023-10-10 10:41 (183144)
Igen, neki Isti segített.
Előzmény: Owen (183143)

2023-10-08 00:03 (183116)
Takács Kristóf 2002-es, már nem játszhat U20-ban.
Előzmény: kendeffy (183113)

2023-06-11 12:48 (182642)
A komplett pletyka úgy szólt, hogy Omenaka fehérvári barátnõje terhes lett, és ezért megy vissza Fehérvárra.
Hangsúlyozom, hogy ez pletyka, azt sem tudom, van-e barátnõje…😀
Előzmény: jháza (182638)

2023-06-09 14:32 (182629)
Bocs, de pontosan: az U20 piros csoportban domináns.
Amúgy jó alkatú, az biztos.
Előzmény: vargabee (182627)

2023-04-07 21:53 (182159)
Deacnak nem. 13-án vagy A csoportos negyeddöntõt, vagy piros csoportos negyeddöntõt játszik. Két helyen egyszerre nem tud meccselni.
Innentõl fogva hülye aki belemegy, mert a továbbjutók így 1 nappal kevesebbet pihenhetnek majd a Falco-Deac gyõztese ellen.
Előzmény: krstic (182158)

2023-02-08 14:46 (181809)
Köszi!
Előzmény: balldontlie (181808)

2023-02-08 10:51 (181806)
Nyárom cikkeztek arról, hogy Omenaka csatlakozott, és játszott a nigériai válogatottban. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit ebbõl a szempontból?!🤔
Előzmény: Mörtön (181805)

2023-02-08 09:33 (181804)
Az a nem túl profi helyzet állt elõ tavaly májusban, hogy a klub mailjét az ügyben én is láttam, mert kvázi rossz helyre/rosszul küldték el. Nem nagy hiba, mert nem osztott-szorzott az ügy szempontjából.
De a lényeg az, hogy idén valóban lejár a szerzõdése.
Előzmény: Raptor (181801)

2023-02-07 20:15 (181800)
Duronak például erre a szezonra a +1 évet a klub egyoldalúan lehívhatta.
De létezik olyan is, hogy az opció életbe lépéséhez mindkét fél akarata kell.
Előzmény: Raptor (181797)

2023-02-06 11:47 (181791)
Köszi, hogy le merted írni, amit én nem. Akkora ajnározás volt a meccs után, hogy inkább nem kommenteltem a BB1-en sem. Teljesen egyetértek Veled, azt tenném még hozzá, hogy ezekben a dolgokban (középtávoli, távoli) még fejlõdhet. Így a kérdés nem az, hogy úgynevezett “nagycsapathoz” menjen, hanem ott játszon, ahol képezik is ez irányba.
Amúgy szerintem a cselezésnél borít is, ami ugye szabálytalan.
Előzmény: songoku (181790)

2022-12-15 22:48 (181398)
Teljesen igazad van a pattanókkal kapcsolatban. Talán ezért gondoltuk azt, hogyha ki is hagyja a Sopron a dobásait, nem lesz két támadásunk.
Előzmény: balldontlie (181392)

2022-12-15 22:42 (181397)
A kérdés inkább költõi volt, és irónikus, amit a nyomtatás nem ad vissza. Elnézést.
Ott voltam, simán támadtunk, és tripla helyett betört. A helyszínen ezt senki nem értette, és nagyjából mindenki hülyének nézte.
Előzmény: balldontlie (181393)

2022-12-15 11:00 (181391)
Azt sikerült kedd óta megfejtenie valakinek, hogy a meccs végén, 6 pontos Sopron vezetésnél Chambers miért duplát dobott?🤔
2022-11-15 20:30 (181218)
Okés, igazad van, ezt nem kellett volna írnom.
Előzmény: Jos (181212)

2022-11-15 20:08 (181217)
Igazad van.
Előzmény: balldontlie (181214)

2022-11-15 20:05 (181216)
Megnéztem. 28 percet átlagol, és fix kezdõ.
A piros sokkal erõsebb, mint egy u20, így ott jobban lehet fejlõdni.
Előzmény: balldontlie (181211)

2022-11-15 19:57 (181215)
Azt nem tudom mennyi pénz kell egy B csoporthoz. De a DEAC U23 tavaly lett harmadik a zöldben, és idén kezdte el a piros csoportot. Ez 13 idegenbeli meccs.
Tavaly nem volt Alpok-Adria. Ha a tavaly elõtti bajnok U20-as csapatunkkal tavaly elindulunk a zöldben, akkor minimum harmadikak vagyunk és mi jutunk fel idénre a fiatalokkal a pirosba.

Előzmény: Jos (181213)

2022-11-15 17:42 (181209)
Bocs nem nyelvvizsgát, hanem érettségit. Felsõfokú angol nyelvvizsgája már rég megvan.
De szerintem nem ér az egész sztori ennyit. Tavasszal gyakran a 12-es meccskeretbe sem került be. A tavalyi kerethez jött Omenaka ,Balogh Máté maradt, Herczeg Kristóf is felkerült. Van elég tehetséges fiatal a csapatban, rájuk koncentráljunk.
Előzmény: Kosár42 (181208)

2022-11-15 17:07 (181208)
A vita eldöntésére: hunbasket.hu - bajnokságok - egyetemi bajnokság fiú kelet - DEAC meccsek jegyzõkönyvének megtekintése. A 4 meccsbõl 3 meccsen szerepelt az egyetem színeiben. A Gazdaságtudományi Karra jár gazdálkodási és menedzsment felsõoktatási szakképzésre, nappali szakon. Májusban emelt szintû angol nyelvvizsgát tesz, és átmegy az alapképzésre. Gondolom ennyi elég…
Előzmény: songoku (181206)

2022-10-18 12:54 (181026)
Én is így tudom, hogy marad az edzõ. Ralf Matinez lett elküldve.
Előzmény: Diesel (181024)

2022-07-30 01:02 (180687)
Ja, és végezetül: sohasem arról írtam, hogy érdemtelenül kapjon fiatal perceket. Hanem arról, amikor az adott meccsen jól teljesít, akkor miért nem kap többet? Miért nem játszhat pl. a második félidõben? Miért kap nulla percet, amikor az elõzõ meccsen jól teljesített? Ezekkel a megérdemelt, de meg nem kapott percekkel lehetne fejlõdniük

2022-07-30 00:41 (180685)
Omenaka +4-5 év, de ilyen apróság ne zavarjon! 17-18 évesen kiugrani u14-ben nagy királyság…. Onnan meg egyenes az út…

2022-07-30 00:39 (180684)
Az a matek, hogyha van 5 darab u23-as fiatalod, akkor abból 2 tuti nem fog játszani. Azaz kettõnek érdemes tovább állnia.
Ha értetted volna, neki sem állnál vitatkozni.
Ettõl függetlenül: kérdezz meg pár embert, aki játszott Putesz keze alatt az UP-ban. 2, max 3 ember dobhatott rá kosárra egy csapatban. Akkor hány embernek volt esélye befutni???
Matekolj Pubi!
Előzmény: mertakörmend (180681)

2022-07-29 13:12 (180675)
Emberségesek, de így azért nem kell fizetni a padozást egész évben.
Előzmény: Meszo (180674)

2022-07-29 08:24 (180670)
Igen, ez jó lenne! Majd meglátjuk a gyakorlatban! Viszont Te is három emberrel számolsz, szóval a másik kettõnek talán tényleg jobb lenne máshol.
Előzmény: balldontlie (180668)

2022-07-29 01:16 (180667)
Igen, de ez matematikai kérdés addig, amíg egyik fiatal sem tud felnõni egy stabil felnõtt játékos szintjére. Említed Matyit. Igazad van. De Kristóftól vette el a perceket. Szóval akárhogy is matekozunk van Omenaka, Kristóf, Matyi, Ralf, Balogh. Köztük osztod el a perceket.
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy mivel ha jól számolom, hogy 8 felnõtt játékosunk lesz, így 4 fiatalt lehet nevezni meccsenként.
A Mester azt tette, amit kellett.
Eredménykényszer mindig volt, mindig elõl végezni. De szerintem az idei szezonban az eredménykényszerbe belépett egy másik tényezõ is, A mezõny nagyon kiegyensúlyozott volt. Egy-két vereség, aztán meleg a pite mindenkinek. Nekünk az a nagy elõnyünk, hogy bármi is van, az itthoni meccseken bele tudjuk hajszolni a csapatot a gyõzelembe. Ez máshol nincs így. Ennyi elõnyünk mindig lesz.
Szerintem egy A csoportos csapatba nem kell több, mint 3 fiatal. A többi nem fog játszani. Inkább menjen el pirosba, vagy bárhová, jobban szolgálja a fejlõdését.
Előzmény: mertakörmend (180665)

2022-07-28 18:28 (180663)
Igazad van, így kellene mûködnie. De nem így mûködik.
A Mester 2 fiatalt használt konstansan, és néha egy-egy beugrót valamelyik helyett a kettõbõl.
De majd persze a gyakorlat megmutatja.
Előzmény: spiritknight (180662)

2022-07-28 14:23 (180661)
Jó kérdés, hogy marad-e?!🤔 Krivi távozásával tagja lesz szerintem a 12-es keretnek, de mint 4-5. U23-asunk. Omenaka, Kristóf, Matyi elõtte van szerintem a Mesternél. De még Ralf is. Nekem ez így egy nulla perces szezonnak néz ki Máténak. Mindenki jobban járna, ha el tudna menni legalább kölcsönbe.
Előzmény: kendeffy (180660)

2022-07-02 19:51 (180442)
De szerintem lépjünk túl rajta. Nagyon jó igazolás jövõre.
Előzmény: Kosár42 (180441)

2022-07-02 19:45 (180441)
Nem errõl írtam. Nem is írhattam volna errõl, mert Omenakánál nincs jobb u23-as ötös.

Előzmény: kendeffy (180425)

2022-07-01 19:14 (180424)
Nem kezdünk semmit. Ez a véleményem, ez meg egy fórum, ahol ezt el lehet mondani. Pláne kultúrált formában, ami nálam minimum azt jelenti, hogy nem címkézek, pláne bántok meg SENKIT a véleményemmel.
Omenakának idén jó szezonja volt a korábbiakhoz képest. Kimondottan pozitív meglepetés nekem, láttam többször. Remélem hasznára válik a csapatnak!
Annyira vagyok tûzközeli, hogy én is a klub közleményébõl tudtam meg, hogy Omenaka jön. Azaz semennyire.😀
Még véletlenül sem beszélek, beszélhetek haza, mert bár valóban szülõ vagyok, de a gyermekemet ezek a dolgok nem érintik. Így ugye a szemellenzõnek sincs értelme.

2022-07-01 13:00 (180412)
Leírtad az igazságot: …az edzõ merje felvállalni..
Taki hányszor játszott jól az utóbbi meccseken, és a második félidõben meg semmit?🤔
Sokszor.
Előzmény: nzs (180405)

2022-07-01 12:56 (180410)
Antonis meccsenként két fiatalt használt. Ez nem hiszem, hogy változni fog. És szerintem Omenaka lesz az egyik.
Örülnék, ha nem lenne igazam.
Előzmény: spiritknight (180406)

2022-07-01 12:54 (180408)
12,7-et átlagolt az Albában.

2022-07-01 12:51 (180407)
Nem bosszankodom. Ha egy bajnoki évben gondolkodunk, akkor jó igazolás.
Omenakát nem tartom jobbnak Krivinél. “Csak” annyi elõnye van, hogy megfelel az u23-as szabálynak.
Illetve 1+1 év. Tipikusan az, aki le fog lécelni, amint lehet. Viszont azok a fiatalok, akikkel esetleg hosszabb távon számolhatnánk, azok nem játszanak majd idén. Aki tud lelép, aki nem az megáll a fejlõdésben.
Mátéval aláírattunk két évet, remélem el tud menni vhová kölcsönbe, ahol többet tud játszani.
Amúgy szurkolóként csak pletykálok, de nem az én felelõsségem sem az igazolás, sem a csapat összeállítás, sem a klub jövõje.
Előzmény: kadar (180404)

2022-07-01 12:05 (180400)
Hát igen. Akkor viszont nem kell se Krivi, és sajnos Máté sem. Taki meg örül majd minden percnek. Aztán valószínûleg itt vége is a játéklehetõséget kapó fiatalok sorának. Omenaka simán 15-25 perces játékos.
Előzmény: songoku (180399)

2022-06-29 06:34 (180383)
Nem dolgozik többet edzõként.
Előzmény: kmdfan88 (180382)

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /