Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
<- következő 54568 bejegyzésbejegyzés 54569 - 54618 ( összes : 64371 ) időrend: -> korábbi 9753 bejegyzés
2013-03-16 21:34 (129774)
név: Jay-X
hozzászólásai
Egy kis helyesbítés: Grebink már a Fehérvár ellen elérte az 1000-es határt éppen :) Elnézést :)
2013-03-16 21:06 (129773)
név: vargabee
Egy jó hajrával a 4-6 nem elképzelhetetlen... Ezek után az 5. hely szinte tuti, de az eredmények ismételt jól alakulásával a 4. helyet is meg lehet csípni...
Könnyebb itt 4-be kerülni, mint az alsóházból a 7-8. hely valamelyikét elcsípni!

2013-03-16 21:04 (129772)
név: zoller
honlap : zollerkmd.hu
település : Körmend
Akkó még ezt is:

A Jászberény megszorította, de nem gyõzte le a Fehérvárt

A másik szombati mérkõzésen az Atomerõmût 102–84-re legyõzõ Kaposvár látogatott a fehérváriak ellen otthon 37 ponttal kikapó Körmendre. Az elsõ negyed után úgy tûnt, hogy a körmendiek újabb súlyos hazai zakót kapnak, a vendégek már 16 ponttal vezettek 10 percnyi játék után, innentõl kezdve azonban a házigazda fokozatosan felzárkózott, majd parádés negyedik negyedének köszönhetõen végül 12 egységgel nyert.

---

CSAK AZ MTE!!!
Előzmény: BélaBá (129770)

2013-03-16 20:35 (129771)
név: BélaBá
A jogos öröm perceiben szeretném a klub, a csapat üzenetét továbbítani:

A fiúk ezt a gyõzelmet a három Józsa fivérnek ajánlják, akik nagyon régóta a csapat elkötelezett barátai, támogatói.
Ma sajnos nem lehettek itt, mert tegnap vettek végsõ búcsút édesanyjuktól.
Reméljük, hogy a fiúk mai megalkuvás nélküli küzdelme és sikere egy nagyon picit segített enyhíteni a fájdalmukat.

Mélyrõl felállva triplazáporral nyert a Körmend

Az elsõ negyedben már 17 ponttal is vezetett Körmenden a remekül játszó Kaposvár, de a hazaiak fogcsikorgatva megfordították az állást, majd az utolsó negyedben az addig bezárt triplazsákot a vendégekre zúdítva magabiztosan szerezte meg elsõ gyõzelmét a középszakaszban.

---

2013-03-16 20:15 (129768)
név: Gesta
település : Gyõr

Hencsey Tamás, a Körmend edzõje: Nagy öröm megint, hogy gratulálni tudok a csapatomnak a gyõzelemhez. Az elsõ negyedben nagyon rosszul kezdtünk. Próbáltunk egy csapdás védekezést alkalmazni az elején, amit nagyon könnyen átjátszottak és ehhez párosult még egy nagyon jó dobóforma a Kaposvárnál. Mi viszont ez elsõ félidõben rendkívül rosszul dobtunk. Mondtam is az öltözõben a srácoknak, hogy az nem lehet, hogy hazai pályán egész meccsen ilyen rosszul dobjunk, ez be is igazolódott, és a második félidõben már extrán dobtunk és a védekezésünk is összeállt. Nagyon fontos volt, hogy a három légiósuk közül kettõt olyan szinten tudtunk semlegesíteni, hogy ez nekünk elegendõ volt a gyõzelemhez. Megnyertük a lepattanó csatát is. Nagyon jó hangulat volt és újra csak meg tudom köszönni a közönségnek biztatást.

2013-03-16 20:04 (129767)
név: webmester