Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
<- következő 50 bejegyzésbejegyzés 51 - 100 ( összes : 57 ) időrend:
2012-05-03 18:14 (122046)
név: tiszagóól
Én még 4.10-re raktam meg:)
Előzmény: pokolgép (122038)

2012-04-08 20:22 (120948)
Nyerjék is meg háromszoros hosszabítás után!.)
2012-04-08 17:58 (120935)
Semmi baj ezzel a meccsel.
Most nem lehet senkire egy rossz szavunk sem.
Ügyesen tettek róla az utolsó negyedben,h még véletlenül se tudjunk meccsben maradni.
Ez meg is tört bennünk.
Sajnos Istinek a másodikban nem ment,lehetett volna 1-2 nagyon fontos dobása...
Ami nálunk kiperdült,az a végére náluk sajnos mindig be.
De reménykeltõ volt a játék és meggyõzõdésem,h mi még javulni fogunk a végére.
Martic kemény.Bírom.
A hazai pályát meg sajnos sejteni lehetett meccs elött is.Ba..nak ezek a tv-re....

2012-04-08 16:55 (120903)
A félidõ alapján lehet bizakodni a bajnokságra is(ez alapján visszajöhetnek a döntõs reményeink).
Eddig nem kínlódunk támadásban,szép kijátszott helyzeteink vannak,védekezés kevés kicsit magas poszton,de alacsonyon az is jó és fejben is ott vagyunk.
Fodor faszán védi Trottert,csak ne pontozzanak ki bennünk,mert azért volt itt hazai pályás ítélet...
Fejlõdtünk,ez jól látszik.

2012-04-05 07:51 (120818)
Egy hazai szurkoló írása tegnapról:

Gratulálok a Körmendnek, jó csapata van, nem a keserûség mondatja velem, kaptunk már ki sok csapattól simán, de ez a Körmend volt a legnagyképûbb csapat, aki Jászberényben játszott. Köszönjük, maradunk berényi kis csapat. Nagyképû játékosok, néhány kivétellel. A bunkóság versenyt Fodor nyerte, amikor a vége elõtt kb. 1,5 perccel idõt kértünk, mire szemrehányón kikiabált az edzõnkre, hogy miért csinálta. Sosem bírtam a vesztes félen nevetgélõ játékosokat, legyen szó bármilyen sportról. Ne ti nyerjétek a bajnokságot.

Hát...ezt sajnálnám.

2012-04-04 19:49 (120805)
Jó ez nekünk.
2012-03-07 22:21 (120032)
A lehetõ legjobb lenne nekünk a Falco az elõdöntõben(ha már így elb...uk).
Viszont így a legkeményebb negyeddöntõt is nagy eséllyel megnyertük:),ezért a 8.tól jól jönne 1-2 bravúr,h ne induljunk nagy hátránnyal a továbbjutásunk esetén.

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /