Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
<- következő 150 bejegyzésbejegyzés 151 - 200 ( összes : 462 ) időrend: -> korábbi 262 bejegyzés
2015-07-15 15:50 (144340)
név: psz

:) :)
...... ja hát ha azt nézzük, hogy Ocitti fényképét Photoshoppal kellett világosítani, hogy valami látható is legyen a weboldalon .... :) :) :)

Előzmény: Bubi_ (144339)

2015-07-15 14:24 (144337)
név: psz

Az elõbb nyitottam meg a bb1.hu-t. A nyitóképen az elsõ cikkhez tartozó fénykép látszik nálam, a szöveg csak akkor ha lejjebb görgetek. Megpillantottam a srác fényképét, megláttam a testfelépítését és a bicepszét, aztán hirtelen átfutott az agyamon, hogy .... remélem ez a játékos a Körmend új igazolása ...... Aztán lejjebb görgettem ...... így legyen ötösöm a lottón :))

2015-07-11 17:01 (144321)
név: psz

Cubela jó válasz:) Elõtte volt Andy Sola, aki csak a szezon elején volt nálunk, és csak félig volt horvát. Solát nagyon bírtam, sajnáltam, amikor rövid idõ után távozott.

Előzmény: Bubi_ (144320)

2015-07-10 09:19 (144303)
név: psz

Luka Katura statisztikája eléggé biztatónak tûnik, és mindezt a horvát bajnokságban érte el, ami szintén nem rossz. Majdnem 40%-os triplamutató ...... remélem beválik a srác és nálunk is hozza ezeket a számokat, vagy még jobbakat.
Jó lenne, ha úgy sikerülne a légiós választás, hogy ne kelljen novemberben-decemberben cserélgetni.

név: psz

Valamennyi pályán lévõ játékos dobott már triplát, kivéve Seals, erre õrá játszuk ki a 3. negyed utolsó dobását :(

MTE

2015-03-28 18:50 (143358)
név: psz

Az a baj, hogy elfogyott az az elõny, amit tartani kellett volna. Két nagyon ellentétes negyed volt eddig, az egyikben dobtunk 35 pontot a másikban meg 9-et. Mindehhez hozzájött a 3 hülye, aki nagyon elcseszte a 2. negyed végét. Az Albanak sok a faultja, de Ferencznek is van 3. Sajnos ma nagyon rövid a padunk, de még így is lehetne nyerni.
Seals teljesen 0 ma is sajnos.

Mindent bele!

MTE

2015-03-04 19:52 (143045)
név: psz

Múltkor Popadic, most Tóth Norbi utolsó negyedbeli játéka döntött. Öten is kétszámjegyût dobtak, ez jó, mert mindig volt, aki hozzá tudott tenni valamit. Egyedül Walker az aki gyengébb volt, mint amit korábban mutatott.
Az Alba veresége jól jött nekünk. Azt viszont nem tudom, hogy ki a jobb a Falco vagy a Kapos, de úgy néz ki lesz még két megyei rangadó, mert 13 ponttal megy a Kaposvár, 6 perc van még ...... persze akár meg is fordulhat az eredmény a végéig.

MTE

2015-02-28 22:01 (143016)
név: psz
A szerdai Falco-Kaposvár meccs sok mindenrõl dönt. Ha Szombathelyen nyerne a Kaposvár, akkor õk vannak a 4-ben, függetlenül attól, hogy a Falco mit játszik majd Fehérváron (a Kaposnak nem lesz már több meccse a Falco-n kívül).

Most olvastam, hogy Jászberényben Bencze Tamás lebetegedett, így erre az egy meccsre Dejan Mladenovics lett a megbízott vezetõedzõ (így Dejan nem is játszhatott). Nem rossz bemutatkozás, rögtön egy gyõzelem az ASE ellen. Béci 9 perc alatt 2 pont, 2 rontott tripla, 2 fault.

Előzmény: mex63 (143015)

2015-02-28 19:47 (143014)
név: psz
Közben a mai meccseken van néhány meglepõ eredmény. A Kaposvár "agyonverte" a Sopront, a Jászberény pedig legyõzte a Paksot.
2015-02-13 20:52 (142881)
név: psz

És, csak hogy magyarokat is mondjuk, és még régebbre visszamenjünk, az egerszegi Dobi Antal is rendesen gyártotta a triplákat, és úgy emlékszem, hogy Halm Roli még a honvédos idõszakában hintett ellenünk néhányat.

Előzmény: hoperencia (142877)

2015-02-13 15:10 (142872)
név: psz

Lassan meg kell említenünk Viktor Kuzmint is, mint "szeretett" ellenfelet :) Nem elég, hogy bevágta a triplákat, de mindig dobott egy hátast is, így sokszor még egy büntetõ is járt neki. Szeintem nála volt /30 is.

Előzmény: vargabee (142871)

2015-02-12 21:50 (142844)
név: psz
Ezek közül a Falco azért valószínûleg az elsõ 4-ben lesz.

név: psz

A további lebonyolítási rendszerrel kacsolatosan eléggé nem vagyok képbe sajnos. Hogy lesz a középszakasz? Kik a felsõház? Kik az alsóház? Ahogy nézem a tabellát, ha minden összejön a Szegedet talán meg tudjuk elõzni, bár az Albának nem lesznek könnyû meccsei, de az õ elõzésükre azért elég kicsi az esély. Mi a különbség a folytatásban a 7 vagy 8 vagy 9 helyek között?

2015-02-12 20:42 (142828)
név: psz

Na azért csak megvan!

Nagyon nagy meccs volt Popadics fantasztikus végjátékával. Megérdemelt gyõzemelem, a hangulat az évtizedekkel ezelõtti meccseket idézte.

MTE

2015-02-12 20:20 (142824)
név: psz

Sajnos tényleg úgy néz ki, hogy a soproinak sz.rba nyúltak, amikor fáradniuk kellene, mindenféle lehetetlen helyrõl beesik nekik a tripla. Idegenben 15 triplánál tartanak, és még nincs vége a meccsnek, el nem hiszem, hogy ennyit dobtak a bajnokság során máshol.

2015-02-12 20:11 (142821)
név: psz

Oké! De honnan lehetett volna tudni, hogy Burgess ma betli lesz? És mi garantálná, hogy Seals mutatna valamit?

Ezzel a csapattal kell ma nyerni!

MTE
Előzmény: bujaga (142815)

2015-02-12 19:40 (142810)
név: psz

Verhetõnek látszik ez a Sopron. Tudom, hogy a szerencse is a játék része, de az elsõ félidõben minden beesett nekik, ami a gyûrûn pörgött. Ahogy Béla bá is mondta, mintha nekik lenne hazai pálya (bár ez néhányuk esetében igaz is). Nekünk meg a visszapöcizett labdák is kijöttek. Amikor kicsit jobban figyeltünk a lepattanókra feljöttünk. 39-35 után kicsit megálltunk, nekik meg beesett 3 tripla. Menni kell tovább, meg lehet ezt nyerni.

2015-02-12 19:24 (142804)
név: psz

Valahol azt olvastam, hogy Török Rolli és Sonyák Béci sérüléssel küzd, valószínû ezért hiányoznak.

Tóth Norbi viszont eddig nagyon jó ma.
Előzmény: Jay-X (142803)

2015-02-12 19:10 (142797)
név: psz
Úgy látom Török Rolli a keretben sincs, mégsem jött rendbe. Kár, hiányozni fog ma. Sok a pont eddig, az nem biztos, hogy jó nekünk. Lassítani kellene kicsit a Sopront.

MTE

2015-02-07 19:23 (142716)
név: psz

Igen, a Kaposvárnak nagyon nem megy a tripla, eddig 1-szer sikerült nekik 16-ból, minden más mutatóban jobbak. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ilyenkor szokott az történni, hogy majd a végén, amikor nagyon kell beesik. De inkább bízzunk a fiúkban! Éppen most egyenlítettünk. 71-71, még bármi lehet. Feljöttünk, egynelítettünk, vegyük át a vezetést és nyerjünk.

MTE

Előzmény: F.Imi (142714)

2015-02-07 18:44 (142709)
név: psz

Az elsõ pár percben összeszedett -15 után egész jól összekapta magát a csapat, kár, hogy a félidõ végére ismét kicsit ellépett a Kaposvár. Mindent bele a 2. negyedben is.
Látom, hogy Török és Walker nincs is nevezve, gondolom a többiek sem teljesen egészségesek, Richards talán ezért a padon kezdett.

2015-01-28 18:55 (142496)
név: psz

Farkas Atti védekezést mindig is bírtam, nagyon tud harcolni. Walkerrel nagyon jól jártunk. Ennyi a különbség, ha a triplák fele beesik. Ez nem jött össze Szombathelyen sajnos. De most erre a meccsre kell koncentrálni, egy hasonló második félidõvel húzzuk be!

2015-01-25 20:40 (142443)
név: psz

Ezzel egyetértek, sajnos az ellenfélnél többen is sz.rba nyúltak ma, a mi dobásainknál meg többször is elõfordult, hogy a laszti ide-oda pattogott a gyûrûn, aztán mikor már ben t láttuk, úgy gondolta mégis kiperdül. Ez a hazai pályá, ami ma a Falcoval volt.
Fepu és Burgess összesen 12 triplakísérletet rontott el (7+5). Ha fejenként csak egy-egy bemegy más a helyzet.
Előzmény: Oszi (142440)

2015-01-25 19:55 (142434)
név: psz

Azért Walkert is meg kell említenünk, mert szép csendben elért egy dupla duplát, 13 ponttal és 10 asszisztal.

Ha legalább mégegy ember Walkerhez hasonlót nyújtott volna, akkor jók vagyunk, de sportban nincs ha.

Előzmény: kadar (142433)

2015-01-25 19:45 (142431)
név: psz
Richards triplából 50%-ot ért el (3/6). Miért ne dobta volna el, hiszen a végén már nagyon kellett (volna) a pont.

Amúgy olyan nagy gond nincs, idegenben benn van egy 10 ponton belüli vereség. Annyi történt, hogy a Falco hazai pályán jobban dobott. A mi részünkrõl gond volt, hogy Richards mellett csak Walker tudott értékelhetõt hozzátenni a meccshez. Menni kell tovább, a következõ meccsre kell figyelni.

Előzmény: Miluboy (142428)

2015-01-25 18:45 (142411)
név: psz
Nagyon sok a pont, ez nekünk nem jó. A lepattanóban nagyon vezet a Falco, sok támadót is szednek. Igaz nézve a meccset, elég sokszor szerencséjük is van, kezükbe pottyan a labda. Nekünk meg éppen nincs szerencsénk, lásd a végén Richards tripla kísérlete, szinte már bent volt, de kijött. És a sporiknak is vannak érdekes fújásaik, Richardsot ütik-vágják, rángatják, de ebbõl keveset fújnak be. Nagyon nem volt mindegy, hogy lépést fújnak, vagy Richards kosara jó + 1 dobás, sajnos mint láttuk lépsét fújtak. Az elején nagyon nem mentek a triplák, ebben javultunk, még Fepunak kellene ehhez hozzátenni. Az is gondnak érzem, hogy ismét csak Richards szerzi a pontokat, senki nem tud igazán felzárkózni mellé, míg a másik oldalon már négyen vannak 10 pont fölött. Ez a Martinic nem egy extra játékos, de ma minden bemegy neki.
Szóval nincs gond, remélem nem is lesz, sok múlik azon, hogy indítunk a 3. negyedben, felõlem az sem baj, ha Richards dob csak pontot, ha nyerünk!

MTE

2014-12-13 19:24 (141640)
név: psz
Nagyon hullámzó ez a meccs. Elõször vezettünk 14 ponttal .... "öröm, bódottág.." aztán az ellenfél fordít, és õk húznak el több, mint 10 ponttal. Majd amikor már veszni látszik újra éledezünk. Nem mernék jósolni az utolsó negyedre...... nagyon jó lenne gyõzni!

MTE

2014-11-08 21:01 (140652)
név: psz

A mûszaki hibát nyilván senki nem akarta, jön az sajnos a legváratlanabb pillanatban. Bélabá is elmondta a közvetítés alatt, hogy napokig folyamatosan ment, valamint utánpótlás meccseken is tesztelték, és nem volt semmi gond. Nem hiszem, hogy ezért valaki "el kellene ásni".

Amikor tavalyelõtt - Fodor Geri vezérletével és Kuttor remek végjátékával - idegenben megvertük a Falcot, akkor is állt a meccs, mert gyûrût kellett cserélni az egyik palánkon. Ezután fordult meg a meccs. Akkor sok Falco szurkoló erre próbálta fogni a vereségüket. Ma valóban a legrosszabbkor jött a technikai szünet, de nem ezen múlt.

Előzmény: kadar (140650)

2014-11-08 20:23 (140648)
név: psz

A szigorú védekezést egy negyeden át lehetett bírni. Sajnos a mûszaki hiba inkább a Körmendet zavarta meg, plusz 15-rõl jött fel a Falco rövid idõ alatt. Sajnos ebben a szezonban többször is elõfordult, hogy viszonylag biztos vezetést hamar elad a csapat. Ami döntõnek bizonyult, hogy a 2. félidõben 14 triplakísérletbõl egy sem ment be. Az elsõ félidõben 4/14 volt az arány, ennyi elég lehetett volna a 2.-ban is. Fepu nagyaon nem találta önmagát, Török Roli is csak árnyéka tavalyi önmagának. Naggyá tettük ezt a Hallt, akit egy Zsarko reggelire megeszik, de hol van már Zsarko? Amúgy - a gyõzelme ellenére - ezt a Falcot sem tartom egy világverõ csapatnak.
Nincs mit tenni készülni kell a következõ meccsekre.

MTE

2014-11-08 19:55 (140639)
név: psz

Harmadik negyedben eldobott a csapat 8 vagy 9 triplát, amibõl semmi nem ment be sajnos.

Meg kell ismételni az 1. engyedet és nem lesz gond, persze ezt könnyû mondani.

MTE

2014-11-08 19:40 (140633)
név: psz

Fepunak nem megy eddig, pedig nagyon kellenének a trilpái.

név: psz

Az eredményjelzõ nélkül nem lehet játszani? Az idõmérés rendben van, mindkét palánk fölött mûködik az óra, ez a leglényegesebb. A faultokat írják az asztalnál, ezt is és az eredményt is minden kosár (és fault) után bemondhatnák a hangosba.

2014-11-08 18:47 (140605)
név: psz

Az idõmérõ óra megy a palánkok fölött, tehát az idõt lehet követni. Szerintem lejátszák így is, de remélem félidõben rendberakják az eredményjelzõt.
Előzmény: dtamas (140604)

2014-11-08 18:36 (140594)
név: psz

Elromlott az eredményjelzõ, áll a játék (I. negyed utolsó perc).

2014-11-08 18:26 (140586)
név: psz
Az eddigi teljesítmény parádés! Mindenben jobbak vagyunk! A lehetõ legrosszabbkor jött a csapatnak ez a mûszaki hiba, de remélem nem zavarja meg a fiúkat.

MTE

2014-10-31 21:03 (140290)
név: psz

A lényeg a gyõzelem! Most ez volt a legfontosabb.
Ilyenkor szoktuk megverni a Falcot!

2014-10-25 19:54 (140098)
név: psz

Ez a Ware tényleg nem semmi meccset játszott ma, 21 pont, 8 lepattanó, 9 kiharcolt fault és 12 assziszt. Kár, hogy éppen ellenünk szárnyalt ennyire.

Előzmény: dtamas (140089)

2014-10-25 19:38 (140086)
név: psz

A 4. negyed eddig 12-2 ide. Még egy ilyen 5 perc és jók is leszünk :)))

MTE

2014-10-18 20:11 (139664)
név: psz

Valamilyen szerver probléma lehet, mert a Jászberény-Falco illetve a Paks - Sopron statja sem elérhetõ.

Előzmény: krstic (139660)

2014-10-18 20:06 (139659)
név: psz

Éppen azt akartam kérdezni, hogy a stat mûködik-e valakinek? Mert nálam sajna nem.

Előzmény: josef (139658)

2014-09-29 20:23 (139384)
név: psz
De aztán Putesznek sikerült egy kicsit fejlesztenie. Sokszor felrémlik, hogy Baba hát mögötti passzait olyan lassan reagálta le, hogy amire megmozdult volna már kapott egy gyomrost a labdától :)

Előzmény: josef (139383)

2014-09-24 21:10 (139230)
név: psz

Én még Townest is hozzátenném a felsoroltakhoz. Õt az elkövetkezõ szezonban ismét láthatjuk magyar pályákon, sajnos a Sopron színeiben.

Előzmény: Mörtön (139226)

2014-09-13 15:40 (138903)
név: psz
Hege!

Ha egy fél vagy egész szezonról lenne szó, akkor nyilván keresni kellene egy ideiglenes megoldást. Itt azonban csak néhány meccsrõl van szó. Ha Szombathelyen vagy Egerszegen játszana a csapat, az éppen úgy idegen pálya lenne (igaz az ellenfélnek is), de mivel mi lennénk a pályaválasztók, tavasszal (januárban) kellene Jászberénybe, Nyíregyházára menni. A felcserélt pályaválasztói joggal pedig a második körben sok meccs lesz egymás után itthon, vagyis nem "pazaroljuk el" a hazai pálya elõnyét, csak kicsit késõbb lesz az az elõny.

Előzmény: lhegedus (138896)

2014-04-06 21:21 (137189)
név: psz

Erre egyáltalán nem számítottam, pláne most nem. Azért viszonyleg ritka, hogy akkor váltanak le egy edzõt, amikor egymás után kétszer nyer a csapat.

Meglátjuk milyen lesz az új edzõ. Ami szerintem hibás a hírben, hogy amerikai-osztrák állampolgár. Én úgy tudom, hogy Ausztriában nincs kettõs állampolgárság, vagyis ha valaki osztrák állampolgárságot kap, akkor a korábbiról le kell mondania. Nem mintha nagy jelentõsége lenne, pláne kosár szakmai szempontból.

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /