Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
<- következő 100 bejegyzésbejegyzés 101 - 150 ( összes : 462 ) időrend: -> korábbi 312 bejegyzés
2017-04-30 19:49 (155444)
név: psz

Köszi!
Nyerni kell(ene) Fehérváron és nem kell számolgatni!

név: psz

Tényleg, mert ha kikapunk az Albától (ne legyen úgy), a Falco meg veri a ZTE-t, akkor hármas holtverseny. Abban akkor ki lesz a legjobb?

Előzmény: mex63 (155432)

2017-04-30 19:20 (155431)
név: psz

Ha jól gondolom, fontos lenne, hogy legalább -16 ponton belülre kerüljünk. Mert ha azonosan fogunk állni a Falcoval, ez dönthet.

2017-04-27 18:47 (155357)
név: psz

Eddig minden rendben, így tovább a 2. félidõben is. Kromahnak szerzõdést a következõ szezonra azonnal!

MTE

2017-04-22 13:40 (155219)
név: psz
Egyetértek!
Amíg nincs hír, addig nem kell semmit sem kommunikálni.
Errõl az egészrõl az jutott eszembe, amikor 2005-ben több tv csatorna, rádió híradója, internetes portálok bejelentették II. János Pál pápa halálát. Annyi volt "csupán" a probléma, hogy a pápa nem halt meg. Néhány órával késõbb aztán jobblétre szenderült szegény, de mindennek megvan a maga rendje.

Előzmény: lhegedus (155214)

2017-04-20 20:47 (155173)
név: psz

Az Alba legyõzésekor vasárnap lehetett sejteni, hogy lesz ennek még böjtje, Béla bá mondta is a vége elõtti percekben, hogy ezt nem lehet kipihenni pár nap alatt. Ezt a ZTE-t 10-bõl 9-szer legyõzzük, most volt az a bizonyos 10. meccs. Ma õk fogtak ki olyan napot, mint mi vasárnap. Nekünk fontosabb volt az Alba elleni gyõzelem. A legfontosabb, hogy a sérültek felépüljenek, teljes csapattal más lesz a helyzet. Dickersonnal mi lesz? Mi volt az a félmondat a végén?

név: psz

Ha bemegy pár tripla, akkor egálban vagyunk. Az elején a ZTE-nek estek be aztán volt nálunk is pár extra. Lepattanóban jobbak, fõleg az feltûnõ, hogy Drungilas sok támadót szed és abból mindig pontot dob. Ami még gond lehet a 2. félidõben az a sok fault. Csorinak és Fepunak is 3 van már.

név: psz

Pozitív: vezetünk, megnyomtuk a negyed végét, Petty nem sérült meg, ha vezetünk gyakrabban mutatják Kmézic Zorant, aki mögött (megfelelõ kameraállásból) egész kellemes dekoltázs látható :) Szóval mindent bele fiúk! Csak így tovább!
MTE

2017-03-19 22:04 (154606)
név: psz

A következõ fordulóban több meccsre mondhatjuk, hogy papírforma. Az utolsó fordulóban viszont egyik meccsre sem mernék nagy tétben fogadni, minden variáció lehetséges.
Az alapszakasz végén azonos állásnál mi dönt a kosárkülönbség vagy az egymás elleni? Ha 3 csapat áll azonosan, akkor minitabella van?

Előzmény: sztamassz (154604)

2017-03-19 21:09 (154599)
név: psz

Elég érdekes lesz (lehet) az alapszakasz vége. Alba megnyerte, velük nem érdemes sokat foglalkozni.

Kaposvár 16-9

Ezután: Körmend-Szolnok, ASE-ZTE, Szeged-Kaposvár, Jászberény-Falco.

Lesz itt még izgalom, lehet számolgatni! :)

Előzmény: sztamassz (154596)

2017-03-19 20:41 (154589)
név: psz

Közben fél szemmel figyelem a MAFC-Falco meccset is, 1:20 van hátra és 9 ponttal vezet a MAFC. Ez jó nekünk :)

2017-03-19 20:31 (154585)
név: psz

Knézy b+ :) ... látta a pálya szélén Érsek Zsoltot :) ebbõl következtette, hogy a régi játékosok is kijárnak a meccsere, nem csak a polgármester. Egyrészt Pityut illene ismernie, hiszen csak pár év van köztük, tehát nyilván sokszor játszottak is egymás ellen, másrészt, ha tájékozódna tudhatná, hogy Pityu Körmenden az utánpótlásban dolgozik.
Persze lehete, hogy Jenõ mindenkit ismer a sportban és Pityut éppen összekeverte Érsek Zsolt egykori vívóval :)
Előzmény: scottie (154581)

2017-03-08 19:07 (154395)
név: psz

Ma elmaradtak az izgalmak, ami nem is baj. Fél szemmel figyelem az ASE-Szolnok meccset, jelenleg a 4. negyed elején az ASE vezet 13-mal, 66-53-ra.

2017-02-12 21:40 (153723)
név: psz

Igen, állítólag ez történt. De ha a ZTE pontot szerez, azt elvették volna?
Előzmény: kobe (153722)

2017-01-28 20:00 (153268)
név: psz

Igen, én is éppen a támadólepattanókat néztem. Na de mikor lehet támadólepattanó? Ha van dobás (ami nem sikerül). A Kaposvárnak sokkal több kísérlete volt. Nem tudom, nem láttam, hogy miért nem jutottak el a támadások nagyobb százalékban dobásig?

Előzmény: Eddi (153265)

2017-01-28 19:07 (153252)
név: psz

Azért ne temessük még a csapatot, jelenleg -8 és van még 14 perc. Akárt már ebben a negyedben lehet csökkenteni ahátrányt pár pontra. Falco eddig végig vezet, most éppen 9 ponttal, bár ott is van még másfél negyed, de eddig jól alakul. A ZTE már 14 ponttal megy, le fogja gyõzni a Vasast.

MTE
Előzmény: Owen (153251)

2017-01-21 11:12 (153012)
név: psz

Persze, hogy jó lenne, remélem is, hogy nyer a Paks, de azon a meccsen én azért egyik csapatra sem merném nagy nyugalommal feltenni a havi fizetésem :)

Előzmény: kadar (153010)

2017-01-21 10:16 (153009)
név: psz

Én a Paks-Falco meccsre nem nagyon mernék tippelni. A ZTE ellen már egy más Paks lépett pályára, logikus lenne, hogy még tovább javulnak, pláne otthon is játszanak. De egyrészt még elég kevés idõt dolgoztak együtt, másrészt Teo tegnap nyilatkozott, ahol elmondta, hogy csapatából négyen is kidõltek betegség miatt (köztük 2 légiós), lehet többen nem is játszanak. Szóval az a meccs teljesen bizonytalan szerintem.
Előzmény: DEZSÕ (153007)

2017-01-15 00:58 (152724)
név: psz

Nem lehet minden meccset megnyerni! Ma egy ilyen napot fogott ki a csapat, ennyi benne van. A Berényben meg Kecskeméten nem kellett volna kikapni, de az meg már elmúlt.

Ha Petty így gondolta és megbeszélte a vezetõséggel, akkor rendben.
Én sem vagyok orvos :) de csodálkozom néhány ember mennyire nem tudja, hogy van olyan, hogy koraszülés. Egyik kollégám kislánya 7 hónap után született. Hiába mondták az orvosok, hogy április valahányadikán lesz a pontos napja, bizony februárban apa lett a kollégám. Ma is emlegeti, mert amikor száguldott a kórházba bemérték, ami 90 ezerbe fájt neki. Otthon a családban azt emlegitik sokszor, hogy amikor anyám az öcsémmel volt terhes egyik reggel kicsit rosszul volt. Apám reggel fél 6-kor kérdezte, hogy otthon maradjon-e? Anyám mondta, menj csak dolgozni, van még 2 hét. Aztán 11 körül telefonáltak apám munkahelyére (mobil még csak a Holdon volt :), hogy menjen a kórházba, mert éppen szül a felesége.

2016-12-13 22:24 (151980)
név: psz

At ovastam, hogy a csapat Hene nélkül utazott. Ennek mi az oka? Pedig most nagy szükség lenne rá.

2016-11-20 19:38 (151230)
név: psz

Ez a nagy dolog, ha egy csapatnak - 3 negyeden keresztül - ennyire nem megy és mégis gyõzni tud. Vannak ilyen meccsek, örülni kell a gyõzelemnek, ugyanannyit ér, mintha egy sima húszassal nyertünk volna.
Gyerünk tovább MTE!

2016-11-20 18:51 (151214)
név: psz

A dobásokon látszik, hogy sok meccs van a lábakban és fõleg a kezekben. Ha csak a tiszta ziccereket bemennek, most 10 ponttal megyünk. De baj nincs, hiszen vezet a csapat, elég ha ennyivel nyerjük a 2. félidõt is. De egy kicsit összeszedettebb támadójátékkal simábban is lehetne hozni.
MTE

2016-05-29 20:50 (149139)
név: psz

Nagyon szar a fújás! Vojvoda ellöki Channelst, erre ráfújják Channelsre, és neki már 3 van sajnos. Keller gyakorlatilag "focizik", erre fault Pettynek. Szolnoki játékos könyékkel leüti Pettyt, fault nincs. Channels egyedül viszi, Boriszov elkapja a kezét.... semmi. Lassításban tök egyértelmû volt, hogy a kezére ütött. Amikor meg faultot fújnak a Szolnoknak, az sokszor nem jön jól nekünk, mert éppen egy könnyû kosarat fújnak vissza.
Szóval hatalmas az ellenszél, de mindent meg kell próbálni, bármi lesz is én megemelem a kalapom a csapat elõtt!
MTE

2016-05-21 17:57 (148887)
név: psz

Statisztikához tud valaki linket?

2016-04-19 19:36 (148382)
név: psz

A 2. negyedet sikerült nagyon megnyomni. A ZTE-nek sem esett már be minden tripla. McKinney meg egy "állat" ..... amit ebben a félidõben játszott, az szenzációs, 5/6 tripla :)
Csak így tovább a hátralévõ két negyedben és akkor nem lehet gond!

MTE

2016-03-19 19:09 (147986)
név: psz

A "Sárga lábú cinege .... " eszméletlenül jól szól :)

MTE

2016-03-18 17:55 (147950)
név: psz

Nem tudom mi a szabály, de kétlem, hogy a játékvezetõk csak úgy szabadon nyilatkozhatnának. Fociban biztosan nem nyilatkozhatnak a meccsrõl. Én azt gondolom, hogy ez nem is baj, hiszen egy spori nyilatkozatában csak az lenne az érdekes, hogy próbálja magyarázni egy-egy hibáját, az pedig csak újabb lavinát indítana.
Előzmény: Penny (147948)

2016-03-18 17:53 (147949)
név: psz
Nem ismerem pontosan a menetrendet. Kérdésem, hogy van-e valamilyen jelentõsége, hogy 4. vagy 5. helyrõl kezdjük a középszakaszt? Ha igen, akkor a Falco elleni meccsnek van egy kis tétje, persze csak akkor, ha a Szeged legyõzné az Albát. Kérdés, hogy a Szeged tudja-e egymás után háromszor hozni a jó formáját. Az is nagy fegyverténynek tûnik tõlük, hogy hosszabbításra kényszerítették a Szolnokot és idegenben verték a Falcot.

2016-03-09 20:03 (147720)
név: psz

Vannak ma jó meccsek. Most nézem az Alba-Paks meccset, izgalmas a végjáték. A Jászberény meg vezet a ZTE ellen.

név: psz
Na most már megvan! Fepu is berámolt 2 kosarat, Channels egy "állat".
Közben fél szemmel figyelem, hogy a szomszédok vajon elkapják-e a Szolnokot, esély megvan rá.

2016-03-02 19:35 (147582)
név: psz

Jövünk, jövünk szépen ......

2016-03-02 19:23 (147580)
név: psz

Úgy tûnik ma nem tudunk robbantani, szerintem szépen "lecsordogál" a meccs. De ne legyen igazam!

MTE

2016-03-02 18:35 (147578)
név: psz

Én is abban bízom, hogy így nem lehet dobni egy meccsen keresztül. Lehet egy-egy félidõ, amikor szinte minden összejön, ilyen most a ZTE 12 db 3 pontosa. A 2. félidõre el kell, hogy fáradjanak.
Valakinek fel kell még nõnie Petty Perry mellé!

MTE
Előzmény: kendeffy (147576)

2016-02-29 22:54 (147546)
név: psz

Dickersonról lehet tudni valamit? Milyen komoly a sérülése? Tud játszani a ZTE ellen? Nagyon kellene!
(Persze ha még nem teljesen ép, akkor ne játszon, hosszú még a szezon.)

2016-02-20 19:51 (147253)
név: psz

Szerintem biztosan lehet jegyet venni a csarnoknál is a meccs elõtt. Ma is és tegnap is csak lézengtek a csarnokban.
Most nézem a Pécs-Szolnok meccset, ott is alig vannak, igaz nem túl izgalmas, a Szolnok 30-cal megy.
Holnap biztosan többen lesznek, de a teltház szerintem kizárt.

név: psz

Bízom benn, hogy meglesz ez a meccs. Nem lehet úgy dobni, mint ahogy a ZTE tette az elsõ 15 percben. Ilyen szinten sz.rba nyúlni ritkán lehet. Pantelicnek 3 faultja van, Mohácsinak is 3, erre is kell majd játszani. De ezt nyilván tudja a mester. Be kell húzni.

MTE

2015-10-17 20:00 (145528)
név: psz
Megvan! Szép volt fiúk! 4-0
A második félidõre, fõleg a 3. negyedre feljvult a csapat. Sokat számított, hogy amíg az 1. félidõben 8 büntetõbõl 4-et dobtak be a fiúk, addig a 2. félidõben 17 büntibõl 15 jó volt.

MTE

2015-10-17 19:30 (145510)
név: psz
Na akkor a jó 3. negyed meg is van! :) Ledolgozta a csapat a hátrányt, egálra állunk. A 4. negyedben be kell(ene) húzni.

MTE

2015-10-17 18:56 (145505)
név: psz
Minusz 13-ról nem lehetetlen a gyõzelem, de kell egy olyan 3. negyed (és persze 4. negyed is), mint a Szeged ellen.

MTE

2015-10-10 20:02 (145399)
név: psz
Szép gyõzelem!
3-0
MTE

Közben Pakson nem bír egymással az ASE és a Szolnok. Éppen most kezdõdik a 3. hosszabbítás.

2015-10-03 21:08 (145246)
név: psz

Nyert a ZTE! 89-91

2015-10-03 21:02 (145244)
név: psz

Nagyon szoros a vége az biztos, most a ZTE megy 1-gyel, Alba idõt kér......
Előzmény: mex63 (145243)

2015-10-03 20:48 (145240)
név: psz
Fehérváron nagy csata van. Alba - ZTE 79-79, jön a hosszabbítás. Albában Lóri 21/12 és 10 lepattanó, ZTE-ben öten is 10 pont fölött.

2015-10-02 18:59 (145211)
név: psz
A 3. negyedet eddig nagyon jól kezdtük, eddig 3-14 (vagy a Szeged az öltözõben maradt). Máris megyünk 7-tel. csak így tovább!

MTE

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /