Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:
2013-01-20 16:55 (128340)
név: Kisnorbi
hozzászólásai
Plusz a Kulagépnél is behúzta a féket, aki Kuttorral a hátán egyetlen pontot nem dobott már. Sõt, levegõt is alig kapott!
2013-01-20 16:39 (128339)
név: psz

Kutasi tegnap 8 percet játszott, ebbõl 3 percet az elsõ félidõ végén. Majd a meccs utolsó 5 percére szállt be, amikor Ruják András - érdekes körülmények között - kipontozódott. Ebben az 5 percben Kutasi 4 labdát szerzett. Sem a Falco, sem a Körmend csapatában nem volt olyan játékos, aki 2-nél több labdát szerzett volna, akár 35-40 percet is a pályán töltve. Ráadásul volt egy olyan labdaszerzése, amikor pontot dobtunk (büntetõbõl), majd a Falco indítását megakadályozva már a hazai palánk alatt elvette a lasztit az ellenféltõl, amibõl Austin ismét pontot dobott. A Falco kispad pedig technikait kapott, ami újabb büntetõt, és labdabirtoklás jelentett nekünk. Ekkor látszott, hogy megrogytak idegileg és meglehet a meccs.
Az utolsó percben Kutasi labdát szerzett, majd kosarat dobott, aztán büntetõt harcolt ki (1-et dobott be), majd a végén megszerezte a labdát, amivel megnyertük a meccset.
Szóval Kutasinak az utolsó 5 percben nyújtott játéka elengedhetetlen volt a gyõzelemhez.

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /