Vendégkönyv A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak. |
|
| bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:  | |
2025-05-08 21:48 (185722) | név: vargabee |  |
| Omenaka nagyra nőtt, mióta elment Körmendről.
De akkor jöjjön a de:
Az idei esztendőt úgy elb..ta, mint a huzat. A megbecsült és jól teljesítő játékos három csapatnál is becsődölt idén. Német egy, utána kirándulás Kínába, aztán olasz buktavári.
Ettől függetlenül az ára az egekben lehet, de hogy az új szabályozások miatt itthon is meg fogja tudni keresni azt, amit jelenleg külhonban... az olyan biztos, mint hogy ma csütörtök van.
Ergo, senki se lepődjön meg, ha valamely magyar rooster az ő nevét is tartalmazni fogja ősztől. |
|
 2025-05-08 13:36 (185718) | név: krstic |  |
| Seria A-ban van és nekünk megfizethetetlen.
MTE!!! Előzmény: F.Imi (185717) |
2  |
Előzmény: 2025-05-08 12:52:27 (185717) | név: F.Imi |  | település : Szombathely |
| Én nem edző nevet dobok be, hanem centert. Mivel jövőre szigorúbb lesz a légiós szabály, kérdésem, hogy Godwin Omenaka továbbra is magyar játékosnak minősül-e. Szerettük, ő is szeretett itt lenni, a Bundesliga 2-ben van jelenleg, de tudása alapján a francia I-ben is lehetne. Nem hiszem, hogy drágább egyéb hasonló képességű centereknél, de nekünk ha magyarnak számít, inkább ő kéne, mint egy idegen. | |
 /  | bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:  | |
| 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist
|