Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:
2013-04-28 19:44 (130846)
név: mindigittvagyunk
hozzászólásai
Nagy igazságod van ebben. Hozzáteszem elõre kiöntöttek italokat, hogy gyorsabb legyen a kiszolgálás ("cserébe" langyos, félig kiment szénsavas volt az én kólám is), de nekünk is 3 percen múlt, hogy visszaértünk, pedig a 2. negyed lefújása után spricceltünk ki azonnal.
2013-04-28 12:45 (130842)
név: sztamassz
a 3.negyedbeni késõbbi visszajövésrõl még had jegyezzem meg (mert én is így jártam,1 perccel késõbb értem vissza), hogy a fõ probléma az,hogy 1 egész darab büfékocsi van ezerXszáz emberre,ahol barmilassú a kiszolgálás ráadásul.

Beálltam mindjárt a szünet elején a sorba,s nem került rám sor,s már le is telt a szünet. Inkább kiálltam a sorból,s visszamentem pia nélkül a meccsre,hogy le ne maradjak,így is egy percet csúsztam. A nagy nyári dögmelegben márpedig megszomjazik az ember, de nem sok embernek adatik meg, ha inni akar valami frissítõt, hogy visszaérjen meccsre pontosan, ez van, ez az igazság.
S ráadásul nem mindenki csak italért megy, visz 3-4-5 gyereket magával, kér csokit popkornt,vagy a kettõt együtt,vagy még gondolkodnak a kettõn,hogy inkább melyiket, a mögötte sorban állók meg hülyét kapnak,akik csak egy italt szeretnének. S mire végezne az elõtted lévõ,arra odajön a negyedik ismerõse is,hogy neki is kérjen,mert õ nem áll sorba...

Egy büféskocsival nevetséges megoldani egy sporteseményen ezt, falusi focimeccsen van általában egy büféskocsi, 100-150 emberre.
Én nem is tudom,hogy miért került ki a csarnokból a másik büfé...

S nyílván vannak olyanok is, akik elmennek egy másik helyre frissítõt fogyasztani,mert nem akarnak fél órákat sorban állni.

Én aláírom, a CSAPAT MEGÉRDEMLI, HOGY A HARMDIK NEGYED NULLADIK PERCÉTÕL OTT LEGYENEK A SZURKOLÓK, JOGOS! DE: AKKOR A SZURKOLÓK IS MEGÉRDEMLIK, HOGY BIZTOSÍTSANAK NEKIK NORMÁLIS ELLÁTÁST, HA MÁR EGYSZER KIMENTEK MECCSRE!

Ez az én véleményem.Lehet vele nem egyetérteni, de attól még nem mennek vissza elõbb az emberek meccsre máskor sem, ez van..

Előzmény: kadar (130836)

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /