Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:
2013-04-28 10:37 (130838)
név: acélszív
hozzászólásai
Igazad van, 10 percet még nem ordítottam egy meccsen se... :)
Mindig is kritikus voltam a szurkolás terén, én abban nõttem fel, hogy olyan volt a szurkolás, hogy meccs után még 2-3 óráig csengett a fülem. Nem egy olyan meccs volt, amit egy lábbal álltam végig, mert nem volt hely letenni a másikat. Akkor még az Ultrasos srácokat "C"-középnek hívtuk...
Voltam-e vezérdrukker? Végül is szócsõ nem volt még a kezemben... De elõfordult, ,hogy annyira eszeveszettül püföltem a dobot, hogy nem maradt bõr a nagy- és a mutatóujjam között.
A tegnapi szurkolás azért volt nagy csalódás, mert ilyen elsõ félidei extázis után vártam volna a folytatást... Az elsõ félidõ után még én is csettintettem, -18nál is volt gyõzni akarás. De ez a 2. félidõ, aminek eredménye szorosan összeköthetõ a szurkolás hiányával, felidegesített. Pedig ez a CSAPAT megérdemelte volna a buzdítást a szünet után is.

2013-04-27 22:45 (130832)
név: bunki