Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:
2012-09-17 19:18 (125281)
név: Bubi_
hozzászólásai
Én az idén veszek bérletet! Tavaly nem volt, meg tavalyelõtt sem(bár ebben nem vagyok biztos, régen volt):-)
Komolyra fordítva a szót, ezt a csapatot én elõbbre várom a tavalyinál, a harmadik hellyel én elégedetlen lennék!

2012-09-17 18:48 (125280)
név: wind
hozzászólásai
Nekem az optimista rész jobban tetszik, fõleg az utolsó mondat:
"Az alagút végén meg, ha lassan is, de jön a vonat. Nagy betûvel az van ráírva, hogy MTE!"
:))))

2012-09-17 17:37 (125277)
név: jháza
hozzászólásai
Hú,az elejét olvasva már majdnem azt írtam,hogy nem is baj,hogy "régen szóltál hozzá",de a második rész egészen feldobott!RESPECT!
A választás egyszerû,nincs Körmendi aki ne a másodikat választaná!Bennem is hasonló érzések kavarognak és szívbõl remélem,a többi szurkolóban is és azt is,hogy nem fogy el ez a lelkesedés,ha netalán bejön néhány vereség!

MTE!

2012-09-17 17:15 (125276)
név: szabzo
hozzászólásai
település : Sárvár
Régóta nem szóltam hozzá. Néha elkeseredésemben, néha tájékozatlanságból /pedig az átlag szurkolónál többet tudok/, néha másért. Most úgy érzem, hogy itt az ideje. Kétszer is.
Elõször Szabzo a pesszimista.
Megint bajban vagyunk. Megint a megszûnés veszélye fenyeget.
Biztos, hogy nem megyünk semmire, hiszen "gazdag csapatként" nem vittük sokra. A társaságot morálisan tönkrevágta a Zsolti virtuális pénze. A szurkolók egymást marják. Vezetõk lenyúlják a lóvét. Felelõs az nincs. A szurkerekkel senki nem törõdik. Hol a körmendi érzés? Putesz sehol. Vége a világnak. Isti is lelépett. Lehet, hogy nem is tudjuk befejezni a bajnokságot. Csak a bérletek árára ácsingóznak. Ilyen pici város nem bír el egy ilyen csapatot. Elfogytak a napszemüveges, piroscipõs kalandorok. Nem tudjuk, hogy mi van a társasági adós lóvéval. Lehet, hogy nem is pályáztunk. Így légióst sem tudunk foglalkoztatni. Annyi az adósságunk, hogy nem áll velünk szóba épeszû manager. Már annyi pénzünk sincs, hogy a játékosok lakását kifestessék. Majd a szurkolók megteszik. Az 50 éves jubileum mindenhol bukta volt. A környezetemben élõk közül sokan azt mondják, hogy az idén nem vesznek bérletet. A kieséshez nem akarnak asszisztálni. Õk nem ebbe a csapatba, nem ebbe a miliõbe szerettek bele. Látjuk a fényt az alagút végén. Jön a vonat.

Másodszor Szabzo az optimista.
Bajban voltunk, de most is kijöttünk belõle. Megint nem fogunk megszûnni. Sõt Szabi újabb fa@a videót gyárt a szezon kezdetére. Olyat amilyet sokan megkönnyezünk. Mi ténylegesen soha nem voltunk jómódú csapat. Nekünk az jutott, hogy olcsó, harapós igazi KÖRMENDI saját nevelésû, vagy általunk felfedezett magyar ígéreteket/akit "körmendivé gyúrtunk"/, hoztunk össze nevesincs légiósokkal. Akik a szezonban parkettet szántottak. Akikért a következõ idényben a gazdag klubok marakodtak. Biztos, hogy nem tudunk mindig idõben fizetni. Ezt a managerek már megszokták. Viszont eddig mindig sikerült megegyezni. A légiósok sem szoktak innen keserû szájízzel távozni. Inkább nagy élményekkel. Amiért persze semmit nem adnak a boltban. Legalább is Körmenden kívül. Azt hittük az idén nem is telik rájuk. Most meg már itt a harmadik. A három összértéke köszönõviszonyban sincs az elõzõ évi egyikük bérével. Viszont némelyikük már most többet hajtott mint....
A környezetemben élõk közül sokan azt mondják, hogy most vesznek bérletet, mert ez egy szerethetõ csapat lesz. Hiszen az idei csapatban MINDENKI KÖRMENDI!
Sõt még Bubi is egyre többször elégedett.
Az alagút végén meg, ha lassan is, de jön a vonat. Nagy betûvel az van ráírva, hogy MTE!
Tessék választani!

bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:
1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés


Törpördög hírek





Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /