Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
GUESTBOOK
User login required to write.
entries 1 - 50 ( total : 2 ) chronology:
2021-05-29 14:43 (177768)
name: songoku
all comments
azért tûnt el, mert volt egy jobban teljesítõ fiatal ott. Meleg... õt szívesebben láttam volna amúgy itt.
2021-05-29 10:54 (177760)
name: kadar
all comments
Szerintem is jó igazolás Krivacsevics. Pécsen talán kicsit eltûnt de elõtte a Falcoban sztem jól teljesített, akkor néha nem is értettem miért nem kap több lehetõséget. Nagyon bízom bent hogy sokkal de sokkal többre lehet majd használni mint Norbit.
Amit még várok és elvárok, hogy Takács és fõként Durázi most már tényleg sokkal nagyobbat lépnek elõre. Ez a minden évben egy pici elõrelépés, kevés.
Németh Ákos távozása után Kenéznek kell a helyére lépnie. Ahogy láttam, az U20-ban kiváló teljesítményt nyújtott, meglátjuk hogy a felnõttben hogy tud fejlõdni.
Fepu, Bálint, rendben vannak.
Baloghra kíváncsi vagyok, nem tudom, engem egyelõre nem gyõzött meg, nagyon darabos a mozgása, nyilván az U20-ban Õ is az egyik legjobb játékos de sok ilyen játékosunk volt már, akik aztán a felnõttben eltûntek. Cáfoljon rám!
Légiósok nevei július közepe elõtt nem gondolnám hogy várhatóak. Minimum 4 kell. Talán Taylort megtartanám, Thamest nem.
És hát ugye az edzõ. Leginkább Zollnernek örülnék. Az biztos hogy az edzõ spórolni nem szabad, láthattuk mi sült ki a Zsiga mutatványból.


Előzmény: mindörökké mte (177758)


entries 1 - 50 ( total : 2 ) chronology:
1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Login


Törpördög news





Hungarian Champion: 1987 - 1996 - 2003        Hungarian Cup Winner: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /