Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
GUESTBOOK
User login required to write.
entries 1 - 50 ( total : 2 ) chronology:
2019-06-04 23:22 (168777)
name: mertakörmend
all comments
Hát "szépen megfogtad" a dolog lényegét.

De majd ubiszezonban legfeljebb téma lesz ez is.

Remélhetõleg aranyéremmel a zsebben.


Mte!

2019-06-04 23:13 (168776)
name: mertaszívünkMTE
all comments
Soha nem kívánnék rosszat a szeretett csapatomnak... DE! Néhány szurkoló társam nem látja, hogy egy saját nevelésû, jó adottságokkal rendelkezõ fiatalt inkább biztatással kéne elõrébb vinni, mintsem lehúzni minden fórumon? Ne érjük meg soha, hogy az Ákos által dobott ponttal kapjunk ki!
Nagyon bosszant amit Ákos kap némelyik kollégától, elkeserítõ!
Holnaptól kezdjük el kibeszélni azokat akik csak állnak a lelátón és csak a rosszat látják meg, ahelyett hogy szurkolnának... Engem meg ez zavar, és szerintem nem vagyok egyedül.

Mi is a csapat része vagyunk, a siker egyik kovácsa. Ha biztatunk, akkor szalad a szekér felfelé . Ha ócsárolunk, akkor a szakadék felé tartunk!

HAJRÁ KÖRMEND, HAJRÁ ÁKOS!

entries 1 - 50 ( total : 2 ) chronology:
1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Login


Törpördög news





Hungarian Champion: 1987 - 1996 - 2003        Hungarian Cup Winner: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /