| entries 1 - 50 ( total : 3 ) chronology:  | |
2014-03-31 10:27 (137084) | name: Bubi_ |  |
| Basszus! Igaza van a Jonnynak, hogy nem érthetõ, amit leírok!
nem Te vagy a Kedves Feri! Úgyhogy ne kapkodj magadra semmi göncöt!
Vagyis Feri, vagy, ez sem jó, még Kedves Feri is vagy, csak nem az a Kedves Feri vagy!
Bár az írásodból most inkább a kedvetlenség jön le!:-) |
|
 2014-03-31 10:26 (137083) | name: sztamassz |  |
| Kedves Mex,
nagyon elértettél, én nem magamról beszéltem, hanem általánosságban,s elgondolkodtam azon, milyen volt,amikor ki kellett érdemelni, hogy valaki a Bközépbe kerülhessen, azaz örökölni lehetett az állóhelyeket is, s hogy az akkori közösség-sokan járnak közülük most is tudom-hogyan reagálná le a mostani helyzetet...
S ez a menjünk ki mutassuk meg már nem egyszer volt,s nem kétszer, s bizony lehet nem ártana egy kicsit a szurkolók részérõl is jelezni, hogy "nem tetszik", nem pedig ezt mondani minden évben,hogy a jó szurkoló mindig ott van...
Én sem vagyok elhatárolódós és haragos típus sem, kikérem magamnak, csak ezeknek a dolgoknak is oda vissza kéne mûködniük, szerintem. (Errõl is általánosságban írtam..)
Nem vagyok senki ellen sem,de sok kedvem viszont nincs meccsre kimenni ,s ezzel nem vagyok egyedül,de ez meg egyéni dolog...
...s ami bosszantó benne, hogy az ilyen reagálásoktól úgy kéne gondolnunk, hogy hibásak és bûnösek vagyunk,mert mi így gondoljuk? (Biztosan többen is vannak,akik így döntenek, ezért írom többes számban...) Hát na ne már..
...nehogy ám mindig a szurkoló legyen a hibás, s neki legyen lelkiismeretfurdalása,mert nem tapsol,mint egy paprikajancsi..
A papírszíves megjegyzésed pedig különösen kikérem magamnak. Rendkívül sértõ,pláne annak függvényében,hogy én azt mindig az összefogásra írtam..
..ami ugye sosem mûködött,mert a szurkolók nem kaptak semmit,s most nem fizikálisan értem...
De részemrõl ez a téma ennyi, abban az egyben értek veled egyet, hogy nem vagyunk egyformák,s hálIsten , véleményeknek sem kell egyformáknak lenni, szólás szabadsága van..
|
|
 2014-03-31 08:32 (137081) | name: mex63 |  |
| Kedves Laci! Jó vélemény.
A paraszt bácsiról: nekem már kezd a nyakamba folyni, de hõsiesen viselem.
Az elõrevetítésrõl (és nem azért, hogy melyikünk mit látott vagy mit sem):
Hónap elején írtam:
"Szerintem az a fõ kérdés, hogy van-e esélyünk elõbbre lépni, itt pedig nem elsõsorban a helyezésre gondolok"
"Ehhez, de csak ha ésszel állunk hozzá (!!), ideális lehet a középszakasz: 12 meccs van arra, hogy rendbe rakjuk magunkat és többek között visszaépítsük Török Rollit, megtaláljuk a helyes arányt a kontrollált és az egyéni játékon, hogy a védekezést meg- és felerõsítsük és lehet sorolni tovább.
Ennek a szakasznak csak és kizárólag akkor van értelme, ha elfogadjuk és tudomásul vesszük, hogy ezek sem laza meccsek lesznek, de nagyobb lehetõség van felépíteni magunkat, mint a "nagyok" ellen.
Azaz, a négy gyõzelem elõny ellenére minden meccset véresen komolyan kell venni, mert ne ringassuk magunkat abba a hitbe, hogy bármelyik ellenünk játszó csapat nem így fog tenni: ki a rájátszásért (pl. Pécs, Szeged, Jászberény) fog hajtani, ki pedig a kiesés elkerüléséért, sorsába beletörõdött csapat, fõleg az elején nem lesz!!"
A statisztikát irónia-szerûen használtam, ugyanazt akartam vele jelezni, amit te mással, azaz a VÉDEKEZÉS és az AKARAT TELJES CSÕDJÉT. Ez edzõi szinten is és csapat szinten is igaz, de abban is nagyjából megegyeztünk, hogy a szar elgondolás teljesítve valahol még mindig jobb, mint a jó elgondolás teljes nullázása. Itt egyik sincs. Szerintem az is alapvetés, hogy a védekezés és a lepattanózás egy jó része akarati kérdés, fegyelem és odafigyelés kérdése.
Ezen a szinten egy ember is össze tudja dönteni a védekezést, nemhogy még 2-3.
Az megint egy érdekes kérdés
Szakmai igazgató maximálisan és igen, "olyanra" van szükség :)
Szóval nincs ellenvéleményem, nem is lehet.
Sztamassz-nak:
Nem vagyok propagandista, se senki embere, se birka és "vonultatni" sem akarok.
"Propagandáztam" én eleget Putesznál nem egyszer-nem kétszer, de számára fontosabb emberek is megtették ezt és õk sem értek "célt". Álláspontját sokan ismerik, vég- (???) vagy jelenlegi (???) eredményét tekintve nem tudtam és nem tudom elfogadni, de megértettem.
Abban is biztos voltam, hogy ilyen vélemény is lesz, mint a tiéd.
Nem baj, nem vagyunk egyformák.
Neked ciki, ha röhögnek rajtad, nekem nem. Azért, hogy megjelenek a csarnokban, bármikor nyugodtan... Kérdezd meg errõl Színész véleményét is.
Te elhatárolódsz, én nem.
Te ellene haragszol, én érte.
Nem kell vonulnod, csinálj otthonmaradós napot, én nem fogok.
Neked papírszíved van, nekem másmilyen.
Előzmény: Bubi_ (137079) |
|
Előzmény: 2014-03-31 06:10:00 (137079) | name: Bubi_ |  |
| Nem szeretnék érdemben beleszólni, hogy ki és kitõl határolódjon el és ki ki ellen tüntessen, vagy sem!
Azt hiszem, hogy én néhány hónappal ezelõtt elõrevetítettem, hogy nagyjából ez fog következni, tehát úgy vagyok mint a parasztbácsi azon a bizonyos repülõn és még abban a stádiumban, mikor azt mondja, hogy "erre számítottam".
Néhány dologra szeretnék rávilágítani csak most:
1. Jó lenne, ha nem a kosárdobás lenne az istenünk(meg a statisztika).
Mondom ezt úgy, hogy éppen a statisztikára szeretnék rámutatni, de annak csak egyetlenegy oszlopára(én a statisztikából ezt az egyet figyelem, de ennek szeretnék egy kis propagandát csinálni! Ez a +/- mutató! Ez azt mutatja meg, hogy az adott játékos esetében a pályán töltött ideje alatt a csapat milyen eredményt ért el. Érdemes visszanézni az elmúlt meccseket és kihegyezni ezt a Kukatologatóra. megállapítható, hogy ebben a mutatóban rendkíüli módon gyenge, de mellé vehetem a Gúnárt is! Dobnak 15-20 pontot, de mégis 15-20-al kikapunk a pályán töltött idejük alatt!!!!!!
2. Itt érünk oda, amit már korábban írtam az alapszakasz végén. Minimum a kukatologatót el kellett volna küldeni, de nem zárkóztam volna el a másik elküldésétõl sem. Mi is lett volna akkor? Egy másik irányítóval(akárcsak Kutasival meg lehetett volna Elaminnal is becsültetni a labdát, mert neki mindegy, hogy hány labdából fogja megdobni a 20 pontját, csak megdobhassa, ha nem adna neki annyit, akkor esetleg megbecsülné a kevesebbet.
3. Én elmondtam a Hencseynek az ankéton is, hogy mindkettõt a pad végére ültetném és feladatba adnám nekik, hogy a törülközõt kell pörgetniük és csak akkor engedném vissza, ha megfelelõ intenzitást látok a törülközõ pörgetésben, de láthatóan neki az volt a véleménye dologról, hogy "ülj le hülye gyerek egyes".
4. Már sok értelme nincsen, de ma sem lenne késõ elzavarni Õket a francba! Itt tartásuk viszont BÛN!!!!!! Ahogy bûn volt Rakocsevics szerzõdés hosszabbítása is ilyen korán! Én nem mondom, hogy nem kell neki szerzõdés adni a jövõ évre, de egy ilyen lusta embernek folyamatos megfelelési kényszert kell biztosítani, hogy arrébb lépjen!
5. Továbbra is tartom azon álláspontomat, hogy szakmai igazgatóra van szükség, de most nem akarom leírni, hogy milyenre!
Kedves Feri!
Ez csak egy vélemény! | |
 /  | entries 1 - 50 ( total : 3 ) chronology:  | |
| 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist
|