Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
GUESTBOOK
User login required to write.
<- next 8372 entriesentries 8373 - 8422 ( total : 65719 ) chronology: -> previous 57297 entries
2021-04-10 20:18 (177435)
name: tot
all comments
Te mirõl beszélsz? De most komolyan, ha így gondolod, nem is értem miért vagy itt!!!!
Előzmény: ramon1964 (177432)


2021-04-10 20:15 (177434)
name: DEZSÕ
all comments
Szerintem a falco sajnos nyerni fog..
Van olyan érzésem hogy hatan lesznek a pályán !
De ha a Debrecen nyerne na az ciki lenne nekik , reméljük így lesz .

2021-04-10 19:47 (177433)
name: fjoda53
all comments
Azt érzem, hogy holnap a DEAC nyer.
Nagyon motiváltak és a DEAC hokisok után Õk is diadalt akarnak!
A sárgáknak pedig marad továbbra is a "kupavesztes" megszólítás!

2021-04-10 13:41 (177432)
name: ramon1964
all comments
Nekünk vasárnap talán nem is a bronzérem lesz a tét, hanem az, hogy a tegnapi után megmaradhasson az önbecsülésünk, és hogy mégsem teljesen megszégyenülve kelljen hazaindulnunk…
Az önbecsülésünket már 15 éve elvesztettük.
Előzmény: EgisKormend (177431)


2021-04-10 13:04 (177431)
name: EgisKormend
all comments
Vasárnap talán nem is az érem lesz számunkra a tét:

http://bckormend.hu/index.php?op=hirek&hirop=egyhir&sid=2131


2021-04-10 11:42 (177430)
name: mindörökké mte
all comments
Ennél precízebben nem lehetett volna pontokban összeszedni az idei szezonunk amatõr hibáit, hatalmas +1 !!

Egy aprósággal egészíteném ki.
Lett volna lehetõségünk menteni a szezont, ha az utolsó 2 meccsre felszívjuk magunkat.
Ehelyett Szombathelyen (Perl és Lake nélkül felálló, valamint Bruinsmát még sérülése után keveset játszató) Falco ellen vérlázító volt a hozzáállás (Bálint volt az egyetlen kivétel).
Arra a meccsre ha összeszedjük magunkat, most 6. helyrõl mennénk neki a rájátszásnak és Szegeden nem lehetetlen nyerni, mert sûrûn vannak a meccsek és rövid a keret náluk.
Ehelyett “sikerült” megnyerni magunknak a falcot, (akit mindneki el akart kerülni) és a csúfos kupa búcsú után félek, hogy a bajnoki búcsú még csúfosabb lesz..

MTE
Előzmény: pelike (177426)


2021-04-10 10:50 (177429)
name: red-black
all comments
Nagyon ritkán értünk egyet, de most igen.

Amit a bírók az elsõ két negyedben nem fújtak be a Deacnak az vérlázitó volt.
Amikor Fepu magából kikelve üvölt velük és nagy kegyesen bedobást ítéltek falt helyett az megmutatta, hogy nem nyerhetünk, ez még is alapozta a további játékunkat.

Kupát akarnak nyeretni a Deacal, holnap ugyanez vár a filkóra is.
Előzmény: EgisKormend (177425)


2021-04-10 09:57 (177428)
name: pelike
all comments
Durázi helyében pedig szeptemberig csak a triplán dolgoznék, õ palánk alatt igazán nem használható, viszont a mozgékonysága mellé ha lenne egy jó triplája (ami most nincs), akkor igazi modern stretch négyes lehetne.

23,24,26% a triplaszázaléka az elmúlt 3 szezonban, az ellenfélnek az egy jó dobás, védekezés, ha õt hagyják triplázni. Nagyon esetleges a dobása, full másképp néznek ki, nincs stabil dobómozdulat.
Erre kell nagyon ráfeküdni, ha õ komoly szerepet szeretne betölteni egy topcsapatban. A hozzáállása, a küzdése nagyon szimpatikus, így tényleg csak azért írom, mert ebben egyszerûen elõre kell lépnie.

2021-04-10 09:50 (177427)
name: kendeffy
all comments
A jelenlegi keret korlátairól beszéltem. Többet nem állítottam.
Előzmény: kadar (177420)


2021-04-10 09:12 (177426)
name: pelike
all comments
Játékkeretünket tekintve reális a 7. hely, a kupaelõdöntõ pedig már már bravúr.
A probléma, hogy a játékkeret lehetne sokkal jobb is, ha Zsiga 4-bõl nem 0 légióst talál el. Taylor, Thames adott voltak korábbi évekrõl, Mosely, Williams, Ireland, Simmons egyike sem üti meg az átlag magyar légiós szintet, a korábbi évek körmendi légiós szintjétõ pedig fényévekre van.

Ilyen sorban csesztük el:
1. Zollner elengedése, nem kellett volna ennyire könnyen
2. Zsiga kinevezése
3. Zsiga kienevezése 3 évre látatlanban (édes atyám..)
4. Mosely nem elküldése az elsõ néhány forduló után
5. Mosely nem elküldése novemberben
6. Mosely helyett hozunk egy legalább labdátvezetni és bontani képes, de védekezésre teljesen alkalmatlan Ireland-et
6. Williams helyett nem tudtunk elég gyorsan új játékost hozni, sok fordulón keresztül nem volt magasunk
7. Zsigát nem küldtük el a 2 hetes szünet elõtt, hogy az új edzõnek legyen ideje dolgozni a csapattal
8. Zsigát nem küldtük el a 2 hetes szünet elõtt, hogy az új edzõ hozhasson négyest
9. Zsiga leigazolja Simmons 4-es posztra, miközben õ egy védekezni nem tudó 3-as, shooter

Nagyjából így.
Ha ennek csak a felét követjük el, meggyõzõdésem, hogy most a legjobb négyben vagyunk az alapszakaszban és kupadöntõt játszunk.

Falco ellen játszanak a fiatalok többet, így is, úgy is 3:0 vagy legjobb esetben 3:1 lesz.

2021-04-10 08:36 (177425)
name: EgisKormend
all comments
Az a poszt ott és akkor teljesen jogos volt, mert ez volt a tény.
Ami utána következett, az már teljesen más történet és méltatlan a klubhoz.


Előzmény: kadar (177424)


2021-04-10 08:23 (177424)
name: kadar
all comments
Hát igen.. Elég régen volt vagy talán még soha nem volt olyan szezon ahol ennyiszer kellett bocsánatot kérni.. Idén edzõktõl és játékosoktól is többször volt már.. A klub részérõl meg egyszer jöttek GONDOLATOK, az is inkább a szurkolók hülyének nézésérõl szólt.. Tegnap is fontosabb volt leírni azt hogy a mi kispadunk már két technikait kapott, a Debrecené meg egyet sem.....



Előzmény: jháza (177423)


2021-04-10 08:16 (177423)
name: jháza
all comments
Antonisz Konsztantinidesz, az Egis Körmend vezetõedzõje: Gratulálok a Debrecennek, a legjobbakat kívánom nekik a döntõre. Nagyon jól játszottak, jó teljesítmény nyújtottak. Amit mi nyújtottunk ma az gyalázat volt. Nem tehetek mást, mint elnézést kérek. Elnézést kérek mindenkitõl, aki ezt látta, a szurkolóinktól, a Debrecentõl, méltatlan volt, amit csináltunk. Gyengék voltunk. A karrierem során nem éreztem így még magam. A légiósoknak is elmondtam ezt nem engedhetik meg maguknak, ez nem egy sima meccs, ez egy harc, ahol az ország egyik legnagyobb klubját képviselték.

Kovács Adrián, DEAC: Ez a városnak és a klubnak is fontos siker volt. Történelmet akartunk ma írni, sikerült. Kíváló kosárlabdát játszottunk. A jó védekezésünk volt a kulcs. Fontos volt, hogy frissek tudtunk maradni. Köszönöm a stábomnak a remek munkát, nagyon jó passzban vannak a játékosok. Most regenerálódni kell, küzdünk a klubért, a városért. Gratulálok a csapatomnak.

2021-04-10 08:06 (177422)
name: paky
all comments
Hát ez a tegnapi meccs szörnyû volt. Ilyen mészárlásra nem számítottam. Ha a gyúrójuk is beáll, még õ is kosarat dobott volna. Mindkét piros-fekete csapat alulteljesített az elõdöntõben.Simmonsban nem tudom ki mit látott, hogy megváltó lesz. Taylor az igazi centerek ellen súlytalan (Keller,Tóth Ádám, Cakarun), jól lepattanózik és dupla-dupláját hozza. Õt cserének megtartanám jövõre, többi légióst nem. Viszont egy igazi 1es és 5ös posztos (pl: tavalyi oroszlányi Bozsovics) játékos kelleni fog.
A vasárnapi bronzmeccsen ne 9 eladott lasztival kezdjünk,mint tegnap...

MTE!

2021-04-10 07:54 (177421)
name: lombi
all comments
Ebben a csapatban ennyi volt, a Deac-ot kétszer nagy mázlival megvertük. Most kijött a 2 csapat közti különbség.
Taylort levédekezték és hamar ki is állt.
Onnantól fogva már már vége volt a meccsnek. A Paks nem tudta kihasználni ezt.
A Falco ellen nincs esélyünk mert nézõk se lesznek akik ûznék hajtanák a csapatot.
A fõnök mindig az aki pénzt adja ha ért hozzá ha nem.
Ez az év ilyen volt csak azért keserû mert nem ehhez szoktunk.

2021-04-10 07:26 (177420)
name: kadar
all comments
Milyen ismert korlátok vannak nálunk? Pénz? Mi vagyunk az a csapat aki a szezonban a legtöbb pénzt szórtuk el feleslegesen! Edzõ és légióscserék, mai keretben is több olyan játékosnak adunk fizetést akiknek nem szabadna. Mi ez ha nem felelõtlen gazdálkodás? Ha lenne a klubnál egy vagy két ember aki értene ehhez az egészhez akkor ilyen nem történne meg. De nincs ilyen ember illetve van, a legmagasabb de õ csak magáról hiszi azt hogy ért hozzá pedig nem.
Somogyi az egyik legjobb U23-as játékos. Igen. De miért nem Durázi, Balogh, Takács, Németh vagy Oroszi???? (mondjuk utóbbi kettõt már tudjuk miért nem) Vagy a nagy fiatal programból valaki???






Előzmény: kendeffy (177415)


2021-04-10 06:56 (177419)
name: Meszo
all comments
Az én elképzelésemben Tóth Norbi nemhogy Körmend , de egyik NB1-es csapat mezét sem húzhatná fel. Nem tudok olyan elemet mondani a játékban, amiért érdemes lenne pályán tartani . Elnézést .

Hajrá Körmend !
Előzmény: DEZSÕ (177413)


2021-04-09 22:50 (177418)
name: Torta János
all comments
Az eredmény alakulása
DEAC - Körmend (MK)
https://kepkuldes.com/image/QNwDeQ

2021-04-09 22:44 (177417)
name: red-black
all comments
Semmivel, felejtsd el.
Előzmény: simaboru (177412)


2021-04-09 22:13 (177416)
name: fjoda53
all comments
Sajnos most ennyit tudunk! Nem is értem, hogy miként tudtuk õket 2-szer megverni?? Mindenesetre valóban a 7. hely /bár nüanszon múlt a 6./ és a kupa legjobb 4 - szép teljesítmény ettõl a gárdától!
Õsszel új idõszaknak kell kezdõdni! - talán a támogatói pénzek is visszatérnek, pozitívan változik a gazdaság!
Meg az ész is visszatér...
A Vardano-Taylor kettõs azért jó lenne jövõre + egy jó edzõ!

2021-04-09 21:30 (177415)
name: kendeffy
all comments
Az idei kerettõl a 7.hely és a kupa legjobb 4 reális eredmény. A mai meccsen, a mellett, hogy mi alulteljesítettünk, kijött a keretek és büdzsék közötti különbség. Ott 5 légiós+ válogatott szintû Tóth Ádám és Molnár, plusz a megbízható Polyák és az egyik legjobb U23-as Somogyi. Nálunk meg az ismert korlátok.Sajnos ez valahol papírforma és realitás volt. Talán a különbség volt túlzás. A Falco ellen meg bízzunk a helytállásban.
2021-04-09 21:18 (177414)
name: KMD88
all comments
Lehet itt adott jàtékosoakt dìcsérni egy ilyen szégyenletes meccs utann, hogy micsoda jó volt mert dobott 1O pontot igen csak lett majdnem róla kapva 20 X pontot akkor ezt senki nem emlìti akkor mekkora egy nagy tehetség vagy extra ember.Itt minden kedves szurkolónak a számok mögé is közbe vagy a meccs statisztika mögé is be kell kellene tekinteni és akkor lehetne vagy legalábbis lehetne reálisan ítélni!!! MTE
2021-04-09 21:03 (177413)
name: DEZSÕ
all comments
Gyerekek sokan úgy beszéltek itt Norbiról mintha egy Lóránt lenne ...
Komolyan nem is értem ..
Értsetek meg Norbi csak egy kiegészítõ ember ..
Vannak olyan meccsek mikor jól jön védekezésben a répázása !
Õ erre való, közben dob 2-3 pontot .
Õt minden csapatban erre használták, voltak edzõk akik ezt jól ki tudták használni, gondolok itt Teora !
Nem kel tõle csodát várni ..
De viszont vannak olyan emberek a csapatban akiknek illene teljesíteni ..
Ill a vezetõségben is!
Nem védem Norbit ne értsetek .
MTE!

2021-04-09 20:59 (177412)
name: simaboru
all comments
Na annál csak jobb?
Előzmény: red-black (177411)


2021-04-09 20:56 (177411)
name: red-black
all comments
Elég 1 Tóth Norbi, nem kell még1...
Előzmény: simaboru (177410)


2021-04-09 20:48 (177410)
name: simaboru
all comments
Itt Körmenden nem ment neki rosszul! Albában nem is játszik.Más szerintem nem elérhetõ.
Előzmény: Mörtön (177409)


2021-04-09 20:39 (177409)
name: Mörtön
all comments
Csorvásit ne! Nem véletlen, hogy az Albában se játszik. Lassú és sérülékeny. Talán Krivasevics vagy Bognár Kristóf, aki használható magas magyar.
Előzmény: simaboru (177402)


2021-04-09 19:48 (177408)
name: wind
all comments
A mai meccsen ment el végleg az utolsó pislákoló reményem ebben az egész flúgos idényben. Gyorsan zárjuk le a Falcóval, aztán gomboljuk teljesen újra a kabátot.
Nyilvánvaló, hogy itt új csapatot kell építeni, beleértve az edzõi stábot is, mert ez mostani sem szerkezetben, sem taktikában, sem kohézióban, sem akaratban nem üti meg a körmendi tradiciók mértékét.


2021-04-09 19:47 (177407)
name: DEZSÕ
all comments
Magyar magot egyben kel tartani ha lehet!
Egyedül Taylor tartanám meg..
De kevés az esélye hogy marad .
Ha lehet akkor kel hozni egy magas magyart .
Új edzõt , Zollnert meg kel próbálni vissza csalni.
Õ meri használni a fiatalokat , mert nekünk a fiataljainkra kel alapozni !!
Körmend mindig akkor volt igazán jó ha volt több saját fiatal játékos ...
A vezetõségben is félre kel rakni a sérelmeket mert ez csak együtt sikerülhet ..
MTE!

2021-04-09 19:46 (177406)
name: simaboru
all comments
Thames agyilag gyenge. Taylor meg, persze szép nagyot tud ugrani, de komoly center ellen súlytalan sajnos.
Előzmény: trtyik (177405)


2021-04-09 19:36 (177405)
name: trtyik
all comments
Egyedül Taylor érdemelné meg,hogy maradjon.Thames is összeségében csalódás.A többi légiós meg......Van egy olyan sejtése az embernek,hogy kegyetlen meccsek lesznek még idén és kb örülhetünk ha mínusz 20-as átlag alatt megússzuk.És ez reális különbség
2021-04-09 19:25 (177404)
name: gábor69
all comments
Ezek a légiósok méltatlanok az MTE mezhez.Remélem egyik sem marad,sõt már holnap mehetnek is.Ennek a szezonnak már úgy is mindegy.Játszanak a fiatalok!!!
2021-04-09 19:15 (177403)
name: Penny
all comments
nem tudom, de egy percig nem tudtam felhúzni magam. Igazából elsõ negyedre se úgy jöttünk ki, h nyerni akarunk.

2021-04-09 19:14 (177402)
name: simaboru
all comments
Legyen vége ennek a szégyenletes meccsnek és szezonnak, aztán Durázi, Mócsán, Ferencz, Takács mellé vissza kellene hozni Csorvásit. Mindenki más lapát.Ezek a légiósok meg remélem soha nem kerülnek szóba Körmenden. Ez a Simmons...Te Úr Isten, Varnadónak, Hammondsnak, Allennek a cipõjét sem köthetné be. Ilyen szar légiós garnitúrát összeszedni nem is lehetett egyszerû.
2021-04-09 19:09 (177401)
name: kotam_tazo
all comments
Nem szoktam ezt mondani, de mindenki elmehet a bánatos ...ba!
2021-04-09 19:01 (177400)
name: trtyik
all comments
Szegény Fepu,amúgy tényleg Balogh miért nem játszik most se
2021-04-09 18:53 (177399)
name: mte444
all comments
Takács Kristófnak gratulálok a mai játékához, sajnálom, hogy ilyen hamar kipontozódott. Így tovább.
2021-04-09 18:45 (177398)
name: Mörtön
all comments
Akkor most játsszon Balogh Máté! Most nem volt ifimeccs se elõtte, mikor máskor!
2021-04-09 18:29 (177397)
name: mertakörmend
all comments
Sajnos most látható kristály tisztán a szerkezei hiányosság amit Zsigának köszönhetünk. Amellett, hogy kissé tompák és tanácstalanok vagyunk.
A DEAC nagyon jó csapat és 2 dolgot csinál. Nem hagyja az üres kinti dobásokat mert nagy energiával védekezik, totál megfojtja a támadójátékunkat.

Illetve kihasználja a palánk alatti erõfölényt.

Gyakorlatilag 20 percen átt úgy voltunk kénytelenek játszani mint akiket sokk ért. És nem tudok hibáztatni senkit.

MTE!!!

2021-04-09 18:26 (177396)
name: kadar
all comments
Nem kell ilyeneket írni hogy szar csapatunk van meg hagyjuk az egészet..

Aki egy kicsit is ért hozzá, az már látta novemberben hogy a Bebes által 3 évre leigazolt Zsiga alkalmatlan edzõnek.
Innen meg jött az összes többi; Zsiga szerkezet nélküli csapatot rakott össze, gyenge légiósokkal; Mosely, Ireland, Simons.
Ez a szezon már a kezdésnél eluszott, felesleges most már ezen károgni.


2021-04-09 18:22 (177395)
name: trtyik
all comments
Hát eddig ezt rossz nézni,csoda lesz ha csak 20-al kapunk ki......MTE
2021-04-09 18:22 (177394)
name: balldontlie
all comments
Remélem mélyen magába néz az,aki engedte, hogy Zsiga két légióscsere után tovább rontsa a szerkezetünket. Egy magasemberrel meg egy lelkes Durázival ennyire vagyunk képesek. Norbi magához képest jól száll be, de attól õ még csak a Norbi, Simons meg nem négyes.

Persze feladni nem szabad, hajrá Körmend, de lassan érdemes levonni a következtetéseket a szezont és a személyügyi döntéseket illetõen.

2021-04-09 18:20 (177393)
name: pelike
all comments
Zsiga itt tartotta nevetségesen sokáig Mosely-t.
4-es posztra hozta Simmonst, akinek minden második meccse jó támadásban és védekezésben nem lehet használni. Most épp -3 VAL félidõben. Jó lett volna, ha a ciprusi választhat légióst, talán jobban sikerült volna neki.

2021-04-09 18:18 (177392)
name: jháza
all comments
Na,itt befejeztem! Nem tudom tovább nézni..
Majd jövõre,ahogy szoktuk mondani!

MTE FOREVER!

2021-04-09 18:12 (177391)
name: DEZSÕ
all comments
Eddig nekem nagy csalódás az idei csapat .
Most már azt mondom legyen vége az idei szezon .

2021-04-09 18:10 (177390)
name: simaboru
all comments
Sajnos nagyon gyenge ez az idei csapat.
2021-04-09 18:02 (177389)
name: axel2175
all comments
Sajnos nagy a különbség minden téren...

Taylornak már most 3 faultja van, sok jóra nem számítok :(

MTE

2021-04-09 17:55 (177388)
name: jháza
all comments
Úgy nézem,nem akarunk még egy falco aranyhoz asszisztálni...
2021-04-09 17:46 (177387)
name: pelike
all comments
Iszonyat tompák vagyunk + katasztrófa fújás eddig.
Előzmény: balldontlie (177386)


2021-04-09 17:44 (177386)
name: balldontlie
all comments
Jók korántsem vagyunk, de ez a fújás kritikán aluli...
<- next 8372 entriesentries 8373 - 8422 ( total : 65719 ) chronology: -> previous 57297 entries
1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Login


Törpördög news





Hungarian Champion: 1987 - 1996 - 2003        Hungarian Cup Winner: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /