Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
GUESTBOOK
User login required to write.
<- next 28157 entriesentries 28158 - 28207 ( total : 66149 ) chronology: -> previous 37942 entries
2017-09-14 20:13 (158001)
name: krstic
all comments
Örülök! Köszi!

MTE!!!
Előzmény: Meszo (158000)


2017-09-14 20:02 (158000)
name: Meszo
all comments
Valóban kár lenne, de reménykedjünk benne, hogy láthatjuk. Hétfõn már edzett, ennyi biztos.
Előzmény: krstic (157999)


2017-09-14 19:26 (157999)
name: krstic
all comments
Kár lenne ha Davist most se láthatnánk... :/

MTE!!!
Előzmény: kakadu99 (157998)


2017-09-14 19:21 (157998)
name: kakadu99
all comments
Még 24 óra és indul az elsõ hivatalos felkészülési meccs.
2017-09-14 13:13 (157997)
name: watson
all comments
Ennyi!
https://www.youtube.com/watch?v=m8YBSE8hYsc

MTE!

Előzmény: songoku (157991)


2017-09-14 11:40 (157996)
name: EgisKormend
all comments
A tájékoztatón elhangzott, hogy a pénztárak mindkét napon 16:30-kor nyitnak, az eseményt egységesen 2000 forintos napijeggyel lehet látogatni. Mivel a klub a torna ideje alatt is biztosít lehetõséget a bérletek megvásárlására, ezért mindkét oldalon, külön pénztárban lehet a napi belépõket megváltani illetve a bérleteket érvényesíttetni. Azért, hogy utóbbival ne lassítsák a jegyek kiadását, a tornára való bejutást.

A 12. Mogyorósy Szilárd Kupa programja:

Szeptember 15. péntek:

17:00 Banca Transilvania Cluj Napoca (Kolozsvár) – KK Petrol Olimpia Ljubljana
19:30 Egis Körmend – BK Khimik-OPZ Yuhzny (Juzsníj)

Szeptember 16. szombat:

17:00 vesztesek a 3. helyért
19:30 gyõztesek a Mogyorósy Szilárd Kupáért
Eredményhirdetés, tombolasorsolás

A mérkõzések mellett kiegészítõ programokkal is készül a klub. Fellép az Energy Dance Team több csoportja Körmendrõl és Szombathelyrõl. Pénteken a Mini Ninja Crew (ovisok és kisiskolások) illetve az All in nevû versenyzõi csoport táncol.
Szombaton pedig fellép a Chapter II., az Energizer és az Energy Bomb nevû formáció.
A megvásárolt napijegyek egyben tombolaként is szolgálnak. A torna végén két állóbérletet, 50 ezer forint értékû wellness utalványt, 40 ezer forintos Zenit vásárlási utalványt, 20 ezer forintos AlteRába ajándékcsomagot és 10 ezer forint értékû Danielo Pizzéria vendéglátást sorsolnak ki a két nap belépõi között, ezért kérik a szurkolókat, hogy a torna zárásáig, a sorsolásig õrizzék meg pénteki jegyüket is, mert csak ennek birtokában vehetik át a nyereményeiket!


2017-09-14 11:36 (157995)
name: EgisKormend
all comments
Ahogy mondtam, voltak gondjaink sérülésekkel is. Sajnos elég korán történt, hogy Steven Davis a vállára esett az egyik mérkõzésen. Ez sajnos nehezen gyógyul, a felkészülés nagy részébõl emiatt õ kimaradt, de lassan már visszatér, szépen gyógyul. Justin Tuoyo a másik komolyabb sérültünk, akinek az egyik ujjával akadt probléma a Léva elleni találkozón. Emiatt õ is edzéseket hagyott ki, és még a hétvégi tornán sem tudott volna szerepelni. Emiatt lehetõséget adtunk neki arra, hogy néhány napra hazautazhasson, hiszen ha minden a tervek szerint megy, akkor pénteken születik meg a gyermeke. Abban talán mindenki egyetért, hogy a család mindenki számára az elsõ helyen van, ezért lehet most otthon a szeretteivel. De hétfõn már érkezik is vissza és csatlakozik a társaihoz. Ezen kívül még Halász Ákosnak van egy kisebb sérülése, de ez egy héten belül rendbe is jöhet. Remélem, hogy az elsõ hivatalos mérkõzésre mindenki játékra alkalmas lesz.
Az elõttünk álló szezonnal kapcsolatban mit is mondhatnék? Nem ígérhetem, hogy mindig nyerni fogunk, vagy, hogy bajnokok leszünk és hasonlók. De azt ígérhetem, hogy ez a csapat minden mérkõzésre fel fog készülni és gyõzelemre fog játszani. Minden edzésen keményen dolgozunk ezért, és minden alkalommal a legjobbunkat fogjuk nyújtani, bárki is áll fel ellenünk. Az biztos, hogy kell majd egy kis idõ, hogy elkapjuk a megfelelõ ritmust, de harcolni fogunk minden meccsen.
A tornáról azt mondhatom, hogy nagyon erõs ellenfelek érkeznek, komoly kihívást jelent a számunkra. Jelen pillanatban talán még túl erõsnek is mondhatnánk a mezõnyt, de ez nem számít, szeretem a nehéz meccseket, a kihívásokat. Arra fogjuk használni ezt a két mérkõzést, hogy csapatként még elõrébb jussunk, magasabb szintre lépjünk. Remélem sikerül ezt megvalósítani a saját szurkolóink örömére. Bízom abban, hogy most és majd a hivatalos mérkõzéseken is ugyanúgy számíthatunk a buzdításra, a támogatásra a nézõtérrõl, mint az elõzõ évadban. Mi mindent megteszünk azért, hogy szórakoztató, látványos mérkõzéseknek örülhessenek. Gyors, agresszív játékra készülünk, hogy élvezetes legyen a meccsre járás, a szurkolás. Mindenkit szeretettel várunk a csarnokban!”

2017-09-14 11:34 (157994)
name: EgisKormend
all comments
Majd így folytatta:
„Tehetséges, jó játékosokat kerestünk, de olyanokat, akik emberileg is megfelelõek, jó hozzáállásúak. Most úgy látom, hogy ez sikerült is.
Augusztus 8-án kezdtük meg a közös felkészülést, nagyon sok munkát végeztünk azóta. Köszönettel tartozom elsõként az edzõi stábnak, hiszen a lehetõ legjobban igyekeztünk felkészíteni a keretet a szezonra. Ziga Mravljak és Hencsey Tamás is alaposan kivette a részét ebbõl. Igaz, Tamás az U16-os válogatottnál végzett munkája miatt személyesen csak késõbb csatlakozott hozzánk, de vele is folyamatosan kapcsolatban voltunk ez idõ alatt is. Külön köszönöm Zsebe Dániel munkáját, aki csapatmenedzserként nagyon sokat segít a mindennapokban. Kiemelném még gyúrónkat, Rácz Renátát, aki szinte mindig itt van a csarnokban, mondhatnám, hogy reggeltõl estig. Nagyon sok dolga volt a felkészülési idõszakban, mert sajnos voltak, vannak sérültjeink és a kemény edzések okán sokszor voltak fáradtak a játékosok. De a klub teljes stábja azon dolgozik, hogy professzionális szinten mûködhessen minden a csapat körül. Úgy, ahogy azt én is szeretném.
Szintén köszönet jár a játékosoknak, akik nagyon jó munkát végeztek az elmúlt egy hónapban. Nagyon keményen dolgoztak, talán a pályafutásom egyik legkeményebb felkészülése volt ez, bátran lehet hasonlítani ahhoz, amit korábban az Olimpia Ljubljanával végeztem. Sajnos a sérülések miatt nem tudtunk mindig a teljes kerettel dolgozni, Ferencz Csaba és egy ideig Csorvási Milán is a válogatottnál volt. Ezek miatt – elsõsorban csapatként – nem tudtuk eddig a legjobb formánkat, a legszebb arcunkat mutatni. De remélem, hogy az elsõ hivatalos mérkõzésünkig, a Boras elleni idegenbeli találkozóig hátralévõ idõben ezen tudunk változtatni és valóban készen fogunk állni az éles megmérettetésekre. Nagyon boldog vagyok azért, mert nem csupán megbízható, jó játékosaim vannak, de remek gárdát is alkotnak, jó emberi tulajdonságokkal, ami számomra nagyon fontos. Ha az egyéni teljesítményeket nézzük, akkor valószínûleg nem mi vagyunk a legjobbak a magyar mezõnyben, de hiszem, hogy csapatként erõsek leszünk!
Az elõttünk álló torna két meccsével együtt tíz találkozó szerepelt a felkészülési programunkban.
Az eddigiekrõl nem akartunk túl sokat beszélni, nem szerettünk volna komolyabb médiamegjelenést, ezért a legtöbb meccset zárt kapuk mögött rendeztük. Nyugodt, békés körülményeket szerettünk volna a munkához, amelyben a játékosok csak erre tudnak koncentrálni. Ezért nem adtunk ki információkat ebben az idõszakban. Nagyon fiatal csapatról van szó négyújonccal a keretben, idõre volt szükségünk ahhoz, hogy a megfelelõ formába hozzuk õket.

2017-09-14 11:30 (157993)
name: EgisKormend
all comments
Több részletben, mert hosszú lesz:

Beharangozó a Mogyorósy Szilárd Kupa elõtt


Csütörtökön reggel az Egis Körmend sajtótájékoztatón számolt be a szeptember 15-én és 16-án, pénteken és szombaton rendezendõ Mogyorósy Szilárd Kupáról.

Az eseményen Zsebe Ferenc, a klub ügyvezetõje és Gasper Potocnik, az Egis Körmend vezetõedzõje beszélt a részletekrõl. Utóbbi a felkészülési idõszakról is elmondta gondolatait.

A klubvezetõ hangsúlyozta, hogy minden eddiginél rangosabbnak ígérkezik a torna, amellyel a 13 éve tragikus körülmények között elhunyt egykori játékosra, az 1996-os bajnokra, Mogyorósy Szilárdra emlékezik a klub, a város. A házigazdák a szlovén és a román bajnokot, valamint az ukrán testvérvárosból, Juzsnijból az ottani szuperliga ezüstérmesét látják vendégül. Mind a négy gárda FIBA kupa résztvevõ, ez is jelzi a mezõny erejét. A Kolozsvár együttesében például újra találkozhatunk Török Rollanddal és Lasan Kromah-val, de láthatjuk a korábbi szolnoki kedvencet, Ousmane Barrot is.

Gasper Potocnik nem csak a tornával kapcsolatos gondolatati osztotta meg az eseményen. Beszélt a mögöttük álló felkészülési idõszakról is, de a szakember mindenekelõtt gratulált a magyar férfi válogatott Európa-bajnoki szerepléséhez. Mint mondta, jó eredményt ért el a csapat, ami nagyon fontos és jelentõs állomás a magyar kosárlabda számára. Kiemelte az Egis Körmend csapatkapitányát, Ferencz Csabát, neki személy szerint is gratulált.

Másodsorban köszönetet mondott a klub vezetésének a lehetõségért, hogy õ dolgozhat a csapattal, hogy õ alakíthatta ki az idei szezon keretét. Mint mondta, ez nagyon fontos a vezetõedzõ számára. Reméli, hogy a stábbal és a csapattal közösen jó idény elé néznek és szép eredményeket érnek majd el. Köszönetet mondott mindazoknak, akik a nyáron segítették az új keret kialakítását, a csapat felépítését.


2017-09-14 10:29 (157992)
name: mte02
all comments
Teljesen egyetértek!
MTE!!!
Előzmény: songoku (157991)


2017-09-14 08:23 (157991)
name: songoku
all comments
és ezek közül melyik információ segítené a döntésedet?
Nevetséges, amit sokan itt mûveltek.... el kell jönni szurkolni és nem divatkodni, hogy csak akkor jövök, ha jó a csapat..


Előzmény: kompet (157990)


2017-09-13 21:54 (157990)
name: kompet
all comments
Vannak akiknek kései így a tájékoztatás, mert elõre tervezik a programjaikat és jól jönne nekik idõben megkapni olyan információkat amik segítik a döntésüket.


Előzmény: BélaBá (157989)


2017-09-13 20:35 (157989)
name: BélaBá
all comments
Holnap reggel lesz egy felvezetõ sajtótájékoztató a Sziszi Kupáról, amelyen a vezetõedzõ és az ügyvezetõ lesz jelen, õk beszélnek az elõkészületekrõl.
Ha ott hangzik el hivatalosan ez az információ, mert ez a szándék, az már késõ?
Vagy az még belefér péntek este elõtt?

Előzmény: kadar (157987)


2017-09-13 20:03 (157988)
name: gjkmd
all comments
Szerintem errõl írtam én is.
Előzmény: kadar (157987)


2017-09-13 19:53 (157987)
name: kadar
all comments
Szerintem mindenki tud olvasni és érti is, a baj azonban az hogy ezt az interjút augusztus 15.én kellett volna megejteni, nem most.
Mint ahogy azt is már meg kellett volna írni hogy Touyo engedéllyel hazament a gyermeke születésére. Nem pedig péntek este kell megírni, miután 1000 x ember elment edzõmeccsre és kérdõen néz egymásra hogy hol van Touyo..
Előzmény: gjkmd (157986)


2017-09-13 19:41 (157986)
name: gjkmd
all comments
Nem védve õt, de a vezetõedzõ elmondta itt egy interjúban, hogy miért a titkolózás. Most vagy tud itt valaki értõen olvasni, vagy nem tud. Ennyi a dolog lényege. A csapat kommunikációja viszont más dolgokban lehetne jobb. Van sérültünk, aki biztos nem fog játszani, de van aki hazament, a szülõ feleségéhez. Mert engedélyt kapott rá. Na errõl lehetne tájékoztatni a szurkolókat. Mondjuk ez csak egy szurkolói vélemény.
2017-09-13 08:12 (157985)
name: kendeffy
all comments
Ez rendben teljesen. Ha vissza nézed egyetlen egyszer nem tiltakoztam, hogy nincsenek pontdobók, sõt védtem Gáspárt. De 6 nappal a nemzetközi kupameccs elõtt nem adni a hazai utolsó felkészülési meccseket, az nem a felkészülés elsõ fele.
Előzmény: mex63 (157979)


2017-09-13 06:27 (157984)
name: watson
all comments
Most le is igazolták.K.P.
Előzmény: Jos (157983)


2017-09-12 21:19 (157983)
name: Jos
all comments
Ezt a sztorit már említette egy ismerõsöm, de nem tudta megmondani, hogy pontosan ki és melyik csapat volt az érintett. Eltelt pár év, talán már a fórumban is meg lehetne osztani. Komolyan érdekelne, ki volt olyan kaliber, hogy egy edzés alapján megkeresték.
Előzmény: watson (157978)


2017-09-12 21:04 (157982)
name: BélaBá
all comments
Közben beesett a hivatalos, a Versenyiroda által jelenleg elfogadott alapszakasz program. Van néhány változás!

(Az AAC meccsek továbbra is erõsen csak tájékoztató jelleggel szerepelnek!)

1. forduló 2017. szeptember 30. szombat 18.00 JP Auto - JKSE Egis Körmend

2. forduló 2017. október 7. szombat 18.00 Egis Körmend - MAFC

3. forduló 2017. október 10. kedd 18.00 Sopron KC - Egis Körmend

4. forduló 2017. október 14. szombat 18.00 Kaposvári KK - Egis Körmend

5. forduló 2017. október 21. szombat 18.00 Egis Körmend - FALCO KC Szombathely

6. forduló 2017. október 28. szombat 17.00 Debreceni Egyetem Atlétikai Club - Egis Körmend

7. forduló 2017. november 4. szombat 18.00 Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK

8. forduló 2017. november 11. szombat 18.00 Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA

9. forduló 2017. november 18. szombat 18.00 Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK

AAC 2017. november 23. Egis Körmend – MBK Komarno

AAC 2017. november 25. Egis Körmend – BK Decin

AAC 2017. december 02. BK Decin – Egis Körmend

10. forduló 2017. december 9. szombat 18.00 Egis Körmend - KTE-Duna Aszfalt

AAC 2017. december 12. Egis Körmend – Tajfun

11. forduló 2017. december 16. szombat 18.00 Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Egis Körmend

12. forduló 2017. december 22. péntek 18.00 Egis Körmend - Atomerõmû SE

13. forduló 2017. december 28. csütörtök 18.30 Alba Fehérvár - Egis Körmend

14. forduló 2018. január 6. szombat 18.00 Egis Körmend JP Auto - JKSE

AAC 2018. január 9. Tajfun – Egis Körmend

15. forduló 2018. január 13. szombat 18.00 MAFC - Egis Körmend

AAC 2018. január 16. MBK Komarno – Egis Körmend

16. forduló 2018. január 20. szombat 18.00 Egis Körmend - Sopron KC

17. forduló 2018. január 27. szombat 18.00 Egis Körmend - Kaposvári KK

18. forduló 2018. január 31. szerda 18.30 FALCO KC Szombathely - Egis Körmend

19. forduló 2018. február 3. szombat 18.00 Egis Körmend - Debreceni Egyetem Atlétikai Club

20. forduló 2018. február 17. szombat 18.00 Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend

21. forduló 2018. március 7. szerda 18.00 Pécsi VSK-VEOLIA - Egis Körmend

22. forduló 2018. március 10. szombat 18.00 Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend

23. forduló 2018. március 14. szerda 18.00 KTE-Duna Aszfalt - Egis Körmend

24. forduló 2018. március 17. szombat 18.00 Egis Körmend - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

25. forduló 2018. március 21. szerda 18.00 Atomerõmû SE - Egis Körmend

26. forduló 2018. március 24. szombat 18.00 Egis Körmend - Alba Fehérvár

2017-09-12 21:02 (157981)
name: watson
all comments
Szerintem voltunk mindketten épp elég meccsen.


Előzmény: soma (157980)


2017-09-12 21:00 (157980)
name: soma
all comments
Örülök neki. Én alig pár meccsen voltam még csak.
Előzmény: watson (157978)


2017-09-12 20:59 (157979)
name: mex63
all comments
Hát igen.

Potocnik: "Mint ahogy sokszor mondtam a klubon belül, hogy a felkészülési periódus elsõ felében ne hozzuk nyilvánosságra a statisztikai adatokat, a pontdobókat. Vagy épp volt olyan meccs, amikor az eredményt sem jegyeztük, mert ez az idõszak, a mostani munka nem errõl szól. Ilyenkor nem ezek a lényeges dolgok! Engem egyedül az érdekel ilyenkor, hogy mit mutat a csapat abból, amit elterveztünk, amit kérünk a játékosoktól. A mutatott teljesítmény számít. Ezért kértem azt, hogy ne beszéljünk ezekrõl a dolgokról. Mint ahogy nem beszélünk a sérülésekrõl sem. És nem azért, hogy „eltitkoljuk” a szurkolók elõl. Nem!"

Na most komolyan, mit nem lehet ezen érteni?

Egy NAGYON NAGY hibát látok a történetben, ezt mindjárt az elején kellett volna elmondani.
Hozzátenni és elmagyarázni nekünk, hogy elmondtam a játékosoknak is, a csapat érdekel és nem az, hogy ki hány pontot dob. Nem statisztika-gyártóknak lettetek idehozva. Azt nézem, hogy ki tartja be a taktikát, ki az aki nem sértõdik és hisztizik, KI ADJA TOVÁBB A JOBB HELYZETBEN LÉVÕ TÁRSÁNAK A LABDÁT, KI AZ AKI NEM VÁLLAL EL IDIÓTA DOBÁSOKAT, KI AZ AKI MEGHAL A VÉDEKEZÉSBEN, ki az aki MÉRLEGELÉS NÉLKÜL minden alkalommal megy a lepattanóért (vagy kizár vagy indul elõre, mert az a dolga és nem a nézegetés... nem folytatom.

Ja hogy az eddig nem volt elmondva vagy leírva, amit fent idéztem?
Azt tartom, hogy nagyon nagy kommunikációs hiba és "elszalasztott lehetõségnek" érzem.
Ha én Potocnik vagyok, akkor azzal kezdem, hogy sajtótájékoztató vagy kommüniké:
ezt szeretném az elején, és ezért meg ezért. Ezt mondtam a játékosoknak, ezt kértem tõlük. Próbálunk a tavalyi hibákból tanulni és CSAPATOT AKAROK.
Kérek a szurkolókat is értsenek meg, legyenek türelemmel, remélhetõleg lesz miért várni és mindenki látni is fogja az eredményét.

Ez nem történt meg, de minimális logikával mindenki sejthette, hogy ezt nem Boxi kérte.
Potocnik a vezetõedzõ. És kész. Komolyan, a következõ az lesz, hogy miért futtatja a játékosokat a városban.

Abba a témába meg nem is megyek bele, hogy mennyien szeretnek jólértesültek lenni és ezért sok mindent megtenni. Vagy a jólértesültet adni. Vagy a "neked elmondom, de ne add tovább" híreket megfuttatni.

Persze ezzel a vezetõedzõi kéréssel lehet egyetérteni vagy nem egyetérteni.
Szóvá is lehet tenni, hogy v-kinek nem tetszik, vagy furcsa.
Na de hetekig ezen sopánkodni, meg hisztizni?
Lusta vagyok kikeresni, hány csapatnak zártak az edzései, vagy volt zárt kapus edzõmeccse. A Szolnoknak volt olyan, hogy a csapatokon kívül talán 5 ember tudott róla. Aztán utána sem eredmény, se semmi. Csak így fejbõl még ZTE, Kaposvár, Fehérvár.
Ja hogy mi még a pontdobókat sem adtuk meg? Nahát...

Szóval türelem, minimális beleélõ képesség és elfogadás.

Mi lesz itt te atyavilág, ha párszor még ki is kapunk?



Előzmény: jháza (157967)


2017-09-12 20:58 (157978)
name: watson
all comments
Pár éve már tettek ajánlatot játékosunknak edzés után.Pár évtizede ismerem a közeget tudom mirõl beszélek.
Mindegy.

Előzmény: soma (157977)


2017-09-12 20:52 (157977)
name: soma
all comments
Gondolom svéd és román megfigyelõkkel lesz tele a lelátó a tornán is majd. Félre vezetjük majd õket.
Előzmény: watson (157976)


2017-09-12 20:46 (157976)
name: watson
all comments
Honnan tudod?
Minél késõbb lát meg minket szeptember 20 elõtt élesben annál jobb.
Szerintem Gasper erre játszik.
Előzmény: soma (157975)


2017-09-12 20:42 (157975)
name: soma
all comments
Remélem ezt nem gondolod komolyan... Most akkor a nyilvános meccseken majd nem azt játsszuk, amit fogunk a nemzetközi porondon...
Előzmény: watson (157972)


2017-09-12 20:36 (157974)
name: Mörtön
all comments
Úgy látom, idén nem lesz karácsonyi szünet, sõt egy paksi és egy fehérvári meccsel zárjuk az évet. Hajrá fiúk!
Előzmény: BélaBá (157973)


2017-09-12 20:28 (157973)
name: BélaBá
all comments
Megint csak nem hivatalosan, de az alapszakasz tervezete az AAC oldalán feltüntetett idõpontokkal kiegészítve és javítva a felcserélt pályaválasztói jogot a Péccsel:

SORSOLÁS – TERVEZET

Bajnoki és Helios Alpok Adria Kupa alapszakasz

1. 2017. szeptember 30. szombat Jászberényi KSE - Egis Körmend F1AF 0013
2. 2017. október 7. szombat Egis Körmend - MAFC F1AF 0022
3. 2017. október 11. szerda Sopron KC - Egis Körmend F1AF 0031
4. 2017. október 14. szombat Kaposvári KK - Egis Körmend F1AF 0042
5. 2017. október 21. szombat Egis Körmend - FALCO KC Szombathely F1AF 0053
6. 2017. október 28. szombat DEAC - Egis Körmend F1AF 0064
7. 2017. november 4. szombat Egis Körmend - ZTE KK F1AF 0075
8. 2017. november 11. szombat Egis Körmend - PVSK F1AF 0086
9. 2017. november 18. szombat Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK F1AF 0097
AAC 2017. november 23. Egis Körmend – MBK Komarno
AAC 2017. november 25. Egis Körmend – BK Decin
AAC 2017. december 02. BK Decin – Egis Körmend
10. 2017. december 9. szombat Egis Körmend - Kecskeméti TE F1AF 0107
AAC 2017. december 12. Egis Körmend – Tajfun
11. 2017. december 16. szombat SZEDEÁK - Körmend F1AF 0116
12. 2017. december 22. péntek Egis Körmend - Atomerõmû SE F1AF 0125
13. 2017. december 28. csütörtök Alba Fehérvár - Egis Körmend F1AF 0134
14. 2018. január 6. szombat Egis Körmend - Jászberényi KSE F1AF 0143
AAC 2018. január 9. Tajfun – Egis Körmend
15. 2018. január 13. szombat MAFC - Egis Körmend F1AF 0152
AAC 2018. január 16. MBK Komarno – Egis Körmend
16. 2018. január 20. szombat Egis Körmend - Sopron KC F1AF 0161
17. 2018. január 27. szombat Egis Körmend - Kaposvári KK F1AF 0172
18. 2018. január 31. szerda FALCO KC Szombathely - Egis Körmend F1AF 0183
19. 2018. február 3. szombat Egis Körmend - DEAC F1AF 0194
20. 2018. február 10. szombat ZTE KK - Egis Körmend F1AF 0205
21. 2018. március 7. szerda PVSK – Egis Körmend F1AF 0216
22. 2018. március 10. szombat Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend F1AF 0227
23. 2018. március 14. szerda Kecskeméti TE - Egis Körmend F1AF 0237
24. 2018. március 17. szombat Egis Körmend - SZEDEÁK F1AF 0246
25. 2018. március 21. szerda Atomerõmû SE - Egis Körmend F1AF 0255
26. 2018. március 24. szombat Egis Körmend - Alba Fehérvár F1AF 0264


2017-09-12 20:28 (157972)
name: watson
all comments
Gratulálok!
Szerintem az edzõnk már a nemzetközi kupa miatt dugja el a csapatot.
Szeretne tovább jutni gondolom nem két fillér a tét.
Ha csoportkörbe jutunk két forduló után már fél siker.
Valahol megértem ha ilyen okkal csinálja.

MTE!

2017-09-12 19:52 (157971)
name: BélaBá
all comments
Egis Körmend – Zlatorog Lasko, hosszabbítás után: 92:83

2017-09-12 19:42 (157970)
name: BélaBá
all comments
Egis Körmend – Zlatorog Lasko 4. n.: 81:81, hosszabbítás következik.

2017-09-12 19:18 (157969)
name: BélaBá
all comments
Egis Körmend – Zlatorog Lasko 3. n.: 61:56

2017-09-12 18:41 (157968)
name: BélaBá
all comments
Egis Körmend – Zlatorog Lasko félidõ: 40:33


2017-09-12 18:39 (157967)
name: jháza
all comments
Bírjatok már ki három napot bassza meg!
Utána leshetjük õket eleget...

MTE FOREVER!

2017-09-12 18:32 (157966)
name: kendeffy
all comments
Én is nagyon bizom a csapat sikerében és adjunk bizalmat az edzõnek. Csak kutya jó lett volna látni a kedvenc csapatomat, ha már nem tudok leugrani Körmendre Pestrõl egy edzõmeccsre. 26-án ott leszek.
2017-09-12 18:31 (157965)
name: BélaBá
all comments
Egis Körmend – Zlatorog Lasko 1. n.: 24:22


2017-09-12 18:26 (157964)
name: vargabee
all comments
Kárpátok bombázója... Edmonson kettõ... az amerikai Czigler László...
Alakul a hálivúdi törénet, a kérdés, hogy lesz-e happy end...
Mert ez egyelõre egy olyan krimi formáját ölti, ahol a nézõ elveszik, mert nem érti a cselekményeket...

2017-09-12 18:09 (157963)
name: bujaga
all comments
Sajnálom,hogy nem lesz közvetítés. Sajnos én nem tudok ott lenni, de szerettem volna követni a meccset. Én természetesen elfogadom a helyzetet .
Remélem jó meccsek lesznek!
MTE!!!!!!
Előzmény: BélaBá (157949)


2017-09-12 17:50 (157962)
name: Jos
all comments
Ha ez a bohóc Ivkovics megkapta a türelmet, adjuk már meg Potocniknak is. Én sem rajongok ezekért az öntörvényûnek tûnõ módszerekért, de várjuk már ki, hogy mit hoz edzõként egy olyan szezonban, amikor az elsõ perctõl õ rendezi a produkciót.
2017-09-12 17:30 (157961)
name: nzs
all comments
EGIS "TOP SECRET" KÖRMEND

Szomorú vagyok, hogy 40 év után ezt is meg kellett érnem.

2017-09-12 16:57 (157960)
name: kadar
all comments
Amennyire ki lehet venni ezekbõl a közleményekbõl, ez az új trendi Potocnik "mûve", az õ kérése ez a fajta kommunikáció. Ha majd õ nem lesz, jön az új edzõ irányelve és akkor majd azt kõvetik a vezetõk. Kérdés meddig lesz Potocnik, 2-3 hónap vagy kihúzza év végéig, de ez már egy másik kerdés persze.
De jó lenne ha most már kezdõdne a bajnokság és vele együtt talán befejezõdik ez a fajta "profizmus".
Előzmény: soma (157959)


2017-09-12 16:50 (157959)
name: soma
all comments
A vicces dolgok folytatódnak... Gondolom már a bajnokságra talán egy kicsit komolyabb csapat leszünk! Reménykedek nagyon!
2017-09-12 15:13 (157958)
name: gjkmd
all comments
http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/kosar-engem-lehet-a-fiukat-viszont-bun-bantani-ivkovics-2591593?utm_source=kattintas&utm_medium=link&utm_campaign=hirlista
2017-09-12 14:45 (157957)
name: pelike
all comments
Kitaláltam!

a körmendi klubnak nem a jegyeket, bérleteket lehetne csak pénzért árulnia!

Hanem
A, az eredményt
B, külön elõfizetésért a pontdobókat
C, extra csomagban elérhetõ lenne a statisztika is
D, prestige csomagban edzõi nyilatkozat!

mindjárt meg tudnánk fizetni Govenst :))

2017-09-12 14:35 (157956)
name: kendeffy
all comments
Én is ott leszek, amikor tudok és igen "ugrálni-tapsolni" is fogok.

Csak leírtam a gondolataimat, anélkül hogy "negatívkodni" szándékoznék.
Előzmény: babber (157954)


2017-09-12 14:35 (157955)
name: balldontlie
all comments
Elég szomorú, ha a kommunikáció hiánya miatt háborgók miatt nem lenne ankét. Értsd, még kevesebb kommunikáció lenne szurkoló és csapat között.
Előzmény: babber (157954)


2017-09-12 14:28 (157954)
name: babber
all comments
Azzal, hogy itt negatívkodtok, csak azt éritek el, hogy idén sem lesz ankét. :)(Egyébként jó lenne látni, hogy mindenki, aki a nem nyilvános idõszak miatt háborog, a valódi szezonban meccsrõl-meccsre ott fog majd vérmérséklettõl függõen ugrálni-tapsolni-figyelni a csarnokban. Hiszen az a lényeg. És nemsokára kezdõdik.)
2017-09-12 13:59 (157953)
name: balldontlie
all comments
Néha azt tapasztalom, hogy a vendégkönyvbe írt hozzászólásokat a klubvezetés, illetve a hozzájuk közel állók személyes sértésnek veszik. A magát profi vezetésnek tartóknak javaslom, hogy idõnként látogassanak el Fehérvárra, Veszprémbe, Szegedre, és nyitott szemmel, füllel figyeljék meg hogyan kell a szurkolókat kiszolgálni. Sokan vagyunk, akik messzirõl utazunk minden mérkõzésre. Ezért nem mindegy, hogy mennyit kell várakozni a bérletre, jegyre! Az hogy egy héten 3-szor 2 órát jelöl ki a klub a vásárlásra az enyhén szólva is vicces. Miért nem lehet egész nap a klubirodán árulni a bérleteket? Ja, hogy a Sziszi kupa alatt is lehet! Vagy meccsre megyek, vagy bérletért állok sorba.
2017-09-12 13:39 (157952)
name: balldontlie
all comments
Bajnokik látogathatóak lesznek? :-)
<- next 28157 entriesentries 28158 - 28207 ( total : 66149 ) chronology: -> previous 37942 entries
1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Login


Törpördög news





Hungarian Champion: 1987 - 1996 - 2003        Hungarian Cup Winner: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /