Vendégkönyv A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak. |
|
| bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:  | |
2021-11-08 21:27 (178607) | név: mindörökké mte |  |
| Nekem is ezek a variációk jutottak eszembe, mondom ezt annak tudatában, hogy fogalmam sincs van-e Varnadonak bármi valóságalapja, valamint a ZTE-Garett kapcsolatról sem tudok semmit.
Szurkolói pletykák alapján a ZTE ránk ígért Garettnél, de az eddigiek alapján mindenképp meg kellene tartani, igaz hátul nem szeret dolgozni, de elõl a csapat motorja, ha Gordon egy jó védõ lenne, szép kis páros lenne a palánk alatt.
White eddig engem nem gyõzött meg, valamint akitõl több kell, az Takács. Idén eddig sajnos nem nagyon tudott hozzátenni. |
1  |
 2021-11-08 20:49 (178604) | név: kadar |  |
| Vagy, sorrendben:
1. Garett marad, Gordon marad. Legjobb megoldás.
2. Garett marad, Gordon megy, Varnado jön.
3. Garett megy, Gordon marad, Varnado jön.
4. Garett marad, Gordon marad, White megy, késõbb kis amerikai jön, ha kell.
Ilyen egyszerû. :) Csak választani kell. :)
|
|
 2021-11-08 20:40 (178603) | név: balldontlie |  |
| Ezért kell keresni mindenképpen Garrett helyére is valakit. Aki nálam mindenképpen egy másik ötös lenne. |
|
 2021-11-08 19:08 (178602) | név: kadar |  |
| Egyébként azt honnan tudjuk, hogy Gordon biztosan jobb mint Garett? Oké, ismerjük Sopronból. De mikor játszott ott, 3 éve? Az idei szezonban meg még nem lépett pályára. Ahogy hallani az újja már soha nem lesz rendben. Erõnléte pedig erõsen kérdéses lehet, így hogy még nem játszott tétmeccset a szezonban. Nem akarom én õt elküldeni, ne értsen félre senki, de mi a garancia arra, hogy biztosan jobban járunk azzal, ha Garettet elengedjük, Gordon meg marad.
|
3  |
 | bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:  | |
| 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist
|