Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
GUESTBOOK
User login required to write.
entries 1 - 50 ( total : 4 ) chronology:
2013-01-23 10:33 (128410)
name: meneghin
all comments
Elég régen írtam már ide, de a kedvedért kivételesen megteszem.
Abban igazad van, hogy ez egy nyilvános fórum.DE.
Ezt a fórumot a klub üzemelteti a körmendi szurkolók kedvéért.Tudja mindenki, melyik csapat szimpatizánsa vagy.Sokan,sokszor megkértek ilyen-olyan formában, hogy kíméld meg ezt a fórumot az okosságaidtól mert senki nem kíváncsi a mondandódra.Ennek ellenére Te folyamatosan jelen vagy.Na ez a provokáció.
"Szóval ezt nem akarom többet olvasni."Ez pedig egyenesen felháborító!Ezt mégis, hogy gondolod?Fenyegetõzni merészelsz itt?Ember,gondolkodj már egy kicsit!
Amennyiben engem valahol nem látnak szívesen akkor nem megyek oda.Ezt próbáld végre felfogni és a továbbiakban tartsd távol magad ettõl a fórumtól.
MTE!!!!

2013-01-23 08:18 (128405)
name: circo01
all comments
Hogy ha mégegyszer valaki leírja ezt a Jay által kitalált szöveget, akkor most megmondom, hogy sokkal többször fogok ideírni. Szóval ezt nem akarom többet olvasni. Amúgy pedig egy fórumon ha valaki arra buzdítja a többieket, hogy ne írjanak valakinek, azt simán figyelmeztetni kellene, mert ez ellentmond a fórum etikettel. Azt meg figyelembe sem szabadna vennetek, hogy én kinek szurkolok, mert egy fórumon ennek semmi köze nincsen. Én még soha nem jöttem ide megjátszani magam, amikor a Falco legyõzte a Körmendet, most pedig amikor ti nyertetek, akkor is gratuláltam. Ha meg valamivel nem értetek egyet, akkor arra vagy nem kell reagálni, ha igen, akkor pedig normálisan. Nektek az a bajotok, hogy ha valamit észrevételezek, akkor az nektek már provokáció.
2013-01-23 07:21 (128404)
name: wind
all comments
Minek kell reagálni ennek az ostoba filkós, szombathelyi provokátornak???
Minden héten idejön, aztán beböfög valamit a körmendiek fórumán.
Nem kell visszaírni neki és reagálni a beírásaira.
Alapszabály!!! "Ne etesd a trollt"
A választ körmendiektõl is megkapnád...

2013-01-22 23:15 (128401)
name: Gonoszvarju
all comments
Két évig külföldön dolgoztam elötte csak 2szer vettem bérletet mivel az elött meg 7 évig tagsági bérletem volt és akkor ha jól emlékszem az MK meccseire nem volt érvényes a t.bérlet . De kössz a választ :) Ha nem tudok aludni majd sírok egész éjjel hogy ezt nem tudtam .
Csak az MTE !!!

entries 1 - 50 ( total : 4 ) chronology:
1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Login


Törpördög news





Hungarian Champion: 1987 - 1996 - 2003        Hungarian Cup Winner: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /