Vendégkönyv A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak. |
|
| bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:  | |
2012-10-24 11:27 (126109) | név: Jay-X |  |
| Alighanem errõl lehet szó. |
|
 2012-10-24 11:13 (126108) | név: Davalon |  |
| Nem értem, mi nem érthetõ ezen. Szerintetek mit ígérhettünk Rujáknak - a megszûnés határán, pénzszûkében, csomó tartozással - azért, hogy Körmenden maradjon? No, vajon mit?... |
|
 2012-10-23 21:03 (126107) | név: HajráMte |  |
| Én teljesen igazat adok neked,csak azt nem értem,hogy ez miért nem tûnik fel senkinek a vezetõségbõl már 2. éve... Az irányítók szerintem semmivel sem drágábbak mint a 2es poszton szereplõk. |
|
 2012-10-23 20:23 (126106) | név: zsotya |  |
| Sziasztok!
Régóta érlelõdik bennem ez a kérdés, lehet, hogy most lebüntettek, de ki kívánkozik belõlem. Egy dolgot nem értek. Az az irányító kérdése. Ebben a magyar bajnokságban két poszt van sztem ami nagyon fontos. Az irányító meg a center. Tudom, hogy a többi is számít de sztem ez a kettõ az alfa és az omega. Tudom, hogy egy jó cenya nagyon drága. Nincs is rá pénzünk. Viszont az irányító: Félre értés ne essék, nem követelem itt egyik irányítónk fejét sem, sõt köszönettel tartozunk Nekik, hogy ebben a nagy kakiban is itt maradtak. Viszont amit nem értek, hogy miért nem próbáltunk a nyáron egy légióst erre a posztra felhajtani. Nem ismerem a posztonkénti árakat, lehet, hogy jóval drágább mint egy kettes, és nem volt annyi zseton. Akkor megértem, bár nem hiszem, hogy nem lehetett volna egy most végzõs amcsit legalább kipróbálni. Nem kívánom én, hogy bármelyik mostani irányítónkat küldjük el, játszon vmelyikük kettes poszton. Persze, majd lehet jönni azzal, hogy mit kell tudnia egy kettesnek de azért ez nem az Euroliga. Már tavaly is bebizonyosodott, a sztárokkal teletûzdelt csapatunknál, hogy egy ütõs irányító nélkül szart sem érünk, ha egy jól szervezett csapattal találkozunk. Idén jóval nagyobb hangsúlyt kell fektetnünk a csapatjátékra, mivel a keret gyengült. Itt jön fel pont az irányító poszt kérdése. Nagyon nem értem ezt a döntés, megmondom õszintén, hogy nem próbáltuk ezt a posztot légióssal megerõsíteni, pláne, ha azt nézem, hogy szinte minden csapat ezt tette.
írom úgy ezeket a sorokat, hogy nem akarom bántani sem az edzõt, le a kalappal Hene elõtt, sem a csapatot, köszönet, hogy kitartottak. Semmi bajom Brown-al sem, nagyon szimpatikus srác, csak szegény rosszkor van rossz helyen..
MTE! |
|
 | bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:  | |
| 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist
|