| | Vendégkönyv A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak. |  | 
 |  | bejegyzés 1 - 50 ( összes : 3 ) időrend:    |  | 
 | | 2012-06-06 21:57 (123080) |  | név: mte1987 |  |  | 
 | nem is írtam azt, hogy új edzõ teljesen új keret. az élõszerzõdéssel rendelkezõ játékosok legyenek az induló keret, a többit pedig az új edzõ állítja össze, nem pedig az hogy már az új edzõ szerzõdtetése elõtt szerzõdéseket hosszabítunk.
 
 a februári igazolásakat meg hagyjuk, élõ példa a falco, játékosállományuk alapján a legjobb négyben sem lennének, de talán még a hatban se, viszont szezon elejétõl együtt voltak, és a korábban a kiegészítõ emberek extrát nyújtottak, eredmény ezüst.
 | 
 | 
  | | 2012-06-06 21:45 (123079) |  | név: BélaBá |  |  | 
 | Nem hiszem, hogy lenne olyan új edzõ, aki a teljes keretet cserélné. Azért ez nem úgy mûködik, hogy új edzõ, teljesen új keret.
 Az általad írt két magyar plusz három légiós opció elég jó lehetõség a meglévõk mellett a számára megfelelõ keret kialakítására.
 
 Nem beszélve arról, hogy jövõ februárig még bõven van lehetõség a módosításra.
 | 
 | 
  | | 2012-06-06 21:02 (123077) |  | név: mte1987 |  |  | 
 | azért nekem még mindig nem tiszta a dolog. új szezon, új edzõvel és egy általa összállított kerettel - nkeem ez lenne a logikus (nem lenne a hozot anyag)
 erre a szerzõdés nélküli játékosainknak részben új szerzõdést ajánlunk, amivel a még meg nem lévõ edzõnek sok választási lehetõséget nem adunk. max 2 magyart + légiósokat tud igazolni az õ elképzeléseinek megfelelõen.
 nekem ebbõl csak azjön le, hogy a profizmus még mindig nem érkezett meg a csapatunkhoz :(
 | 
 | 
  |  | bejegyzés 1 - 50 ( összes : 3 ) időrend:    |  | 
 | 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist |