| entries 1 - 50 ( total : 2 ) chronology:  | |
2012-05-09 12:06 (122323) | name: km1993 |  |
| Teljesen egyet értek az edzés látogatással ! |
|
 2012-05-09 11:10 (122321) | name: BélaBá |  |
| Nem szeretnék senkit megbántani, de nem érzem ízlésesnek ilyen szinten ragozni ezt a dolgot.
Épp elég gázos volt maga a történet, szerintem jobb lenne itt megállni ebben a dologban.
De ez is csak egy gondolat, egy vélemény.
Sokkal fontosabb lenne számunkra, hogy például Townes feje "jöjjön rendbe" és hogy az egész csapatnunk koncentráltan, jó mentalitással lépjen pályára.
Én azt gondolom, hogy ez a párharc kifejezetten olyan, amelyik fejben dõl el.
Mindkét meccs után sokan mondták, írták több helyen, hogy milyen gyenge a játék, és hasonlókat.
El kell fogadnunk, hogy ez a sorozat ilyen.
Azt is el kell ismernünk, hogy összességében a Falco mentálisan nagyon erõs - bár legutóbb ebben picit "kiengedtek", és ez jól is jött nekünk - de az egész szezon azt mutatja, hogy nagyon együtt vannak, soha nem adják fel és mindig tudnak lépni az ellenfél húzásaira, vagy ha épp hátrányban vannak.
Ezért én épp abban látom a siker lehetõségét, ha a csapatunk nem a körülményekkel foglalkozik, hanem az ellenfélre koncentrál, magabiztosan és pontosan játszik.
Ezt a párharcot - szerintem - az nyeri, aki fejben erõsebb, mentálisan több tartással bír. És ebben - lássuk be - az ellenfél nem áll rosszul.
Ezért nem engedhetjük meg, hogy bárki kilógjon a sorból, hogy ne harcoljon, ne érezze, mi a tét.
Egységes játékkal, türelemmel és - úgy érzem több erõvel - végül nyerhetõ a párharc, de mindenki kell hozzá.
Szurkoló, a szakma és valamennyi játékos.
Nem tudom, hogy a mérkõzéseken mutatott szurkoláson kívül ezt hogyan lehetne éreztetni, de például Szolnokon volt rá példa, talán a tavalyi döntõ idején, amikor az Alba elõnyben volt, hogy a szurkolók elmentek egy edzésre, és ott mutatták meg, ott demonstrálták, hogy kitartanak a csapatuk mellett, hogy bíznak bennük.
Valami hasonló gesztus lehet, hogy adna egy kis pluszt a mi fiainknak is.
Egység, hit és tartás!
Szerintem ez kell a sikerhez!
Mindörökké MTE!
|
|
 | entries 1 - 50 ( total : 2 ) chronology:  | |
| 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist
|