Vendégkönyv A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak. |
|
| bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:  | |
2012-03-25 20:49 (120473) | név: watson |  |
| Amíg Tóni hisztizik hogy miért nem kezdõ addig ne várjunk tõle semmit.Be kell állni a sorba. |
|
 | Picit a tegnapi meccsrõl:
Az, hogy 72-64-re kikaptunk, számszerûen nem is lenne vészes, mármint a kapott 72 pont, de nem azért kaptunk 72 pontot, mert olyan jók voltunk. Egyszerûen a sárgák sem voltak annyira toppon. Tudtuk elõre, hogy Timberlake távolról nem hatékony, erre engedtük a betöréseit. Tudtuk, hogy Pantelic jól dobja a hármasokat, erre méterekrõl néztük. Tudtuk, hogy Kálmán Laci 40 éves, fizikálisan nem úgy bírja, erre semmi komoly pressziót nem alkalmaztunk ellene.
Támadásban nem láttam semmi elképzelést, semmi koncepciót. Szörnyû volt nézni, hogy néha mennyire tanácstalanok voltunk, hogy kihagytuk a tiszta dobóhelyzeteket, hogy 3 meccsre való labdát adtunk el. Sem védekezésben, sem támadásban nem ütköztünk le az ellenfél játékosaival.
Kiemelni 3 játékost tudok: Isti egyértelmûen a legjobbunk volt. Sérülés után (meg különben is) így kell küzdeni, meg játszani. Két társa akadt, Fodor Geri és Eilingsfeld személyében. Geri támadásban dobást sem hibázott, míg Jani keményen küzdött (+/- mutatója is ezt mutatja: +6), kategóriákkal jobb volt Townesnál.
Remélem, az alapszakaszból hátralévõ 3 meccsen láthatunk fejlõdést, mely bizakodásra adhat okot a késõbbiekre.
---
CSAK AZ MTE!!!
|
|
 | bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:  | |
| 1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist
|