Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
<- következő 185 bejegyzésbejegyzés 186 - 235 ( összes : 1931 ) időrend: -> korábbi 1696 bejegyzés
2022-04-21 17:11 (179514)
név: Penny
Reggel 9kor játszunk Pécs ellen, este meg Kaposvár. Forditva jobb lett volna, esti meccsre azért lehet menni szurkolni. Jó lenne döntõt játszani és minnél többen kimenni szurkolni. Akkor azért b-közép csak nyitva lenne :)
MTE

2022-04-16 19:44 (179490)
név: Penny
igen, én is azt írtam, hogy addig felesleges a faultokon, büntetõkön lovagolni.
Feljöttünk 2pontra a masodik negyedben, ott volt egy Fepu, white felelõtlen 3as vállalás, Henry rontott dobos, eladott labdak. onnantól azt a különbséget menedzselte a falco.

Előzmény: red-black (179488)

2022-04-16 18:45 (179487)
név: Penny
Savicot Alba utan edzõ kiemelte, de ott is az volt a szerencseje, hogy a végén beesett a hármasa, de az a meccs es a Szolnok elleni is pocsék volt. Csupa rossz vállalás, istoba fault. Amúgy pár felelõtlen vállalás és falco könyörtelenûl kihasználja. Ha ezek nem lennének fel lehet hozni, hogy ki miért dobhat büntetõt, kinél marad ugyanazért néma a síp. addig mindegy is.
Előzmény: red-black (179486)

2022-04-11 10:03 (179464)
név: Penny
Szóval Bálinttal szerzõdést bontottunk. Ez azért fura, mert lassan vége a szezonnak végig a csapat kötelékébe volt. Az lett volna mindkét féltõl a minimum elvárható hozzáállás, hogy ezért cserében a 2022-2023-as bajnokságot is nálunk tölti. Remélem, hogy tényleg kerül játékra alkalmas állapotba, sajnos így biztos, hogy nem nálunk. :(
2022-04-09 23:16 (179455)
név: Penny
Gratulálok a Csapatnak! Ez kemény volt, húzós volt. Nagyon jóhogy két gyõzelemmel tudtunk kezdeni, kell ez az elõny az Alba és a Sopron ellen, hogy magunk kezébe legyen a 3ik hely sorsa a középszakaszban.
Írták, hogy Gordont jövõre megtartani. Nagyon jó lenne igen, de már Taylor egyszeri hosszabbítása is extra volt klubtól, Gordon is az lenne. Én Gordon Taylor párost szeretnék :)
Keményebb védekezés? Így is mi ütjük legtöbb faultot minden fordulóban, bár azt hozzáteszem a legbutább faultokat is sokszor.
MTE

2022-04-09 18:12 (179436)
név: Penny
a kosarak 80%át nem látni. Az se segít, ha fél perc csusztatással nézem.
2022-04-09 16:59 (179429)
név: Penny
Mai meccset be kell húznunk valahogy. Az albai mai vereségét ki kell hasznalnuk, hogy növeljük elõnyünket.
MTE

2022-04-01 17:32 (179421)
név: Penny
Április 21—24 U20-as döntõ, házigazda Körmend!
MTE

2022-03-31 18:40 (179396)
név: Penny
Egyre jobban azt érzem, h Nekünk nem megy, ha lassan akarunk játszani, ha hosszú támadásokat vezetünk. Tripláink beeshetnének végre, ez hozható, csak kapjuk össze magunkat.
MTE

2022-03-26 20:47 (179361)
név: Penny
Ma nem pörögtünk fel, az biztos, de ez nem magyarázat a pocsék dobószázalékra. Ok, kupa elõtt fontos volt, h sérülés nélkül lehozzuk a mait és sérültek, beteget újra felvegyék a ritmust.
Reméljük csütörtökön Henry már játszhat, nagyon kellene.
Köszönjük Fepu a +2 évet!
MTE

2022-03-18 19:30 (179326)
név: Penny
Emelt fõvel jöhettünk le a pályáról.
MTE
Sérülteknek, betegeknek mielõbbi gyógyulást.

2022-03-13 10:13 (179296)
név: Penny
A végén elsõk 🥇🏆🏀
Előzmény: spiritknight (179293)

2022-03-12 20:35 (179282)
név: Penny
Konkrétan percekig nézegette Cziffra és olyan kifejezéssel jött vissza másik jvhez, h kurvára nem tudja eldönteni és inkább helybenhagyta.
Gratulálok Csapatnak! Ez hatalmas küzdés volt, bár +18ról mi hoztuk vissza a Sopront saját hülyeségeinkkel.
MTE
Előzmény: spiritknight (179281)

2022-02-12 21:30 (179184)
név: Penny
Gratulálok a Csapatnak! Eddig a szezon meccse és a szezon szurkolása volt!
A második félidõ korrektebb játékvezetése megmutatta, h milyen a hangulat, ha nem provokálnak minket direkt. El nem hiszem, h az elsõ félidei fújás nem provokáció volt. Zollner metereken palyan belul allt es magyarázott, csere utan 6an voltak fent.
Errõl a mai szurkolásról is de jó lenne egy Colombus video 😊
Mondjuk hétfõn el is áraszthatjuk facebookot, intat azzal, hogy : "Az én szívem már...." 😁
MTE

2022-01-22 22:19 (179091)
név: Penny
Elõtte 6méteren keresztül faultolták, amit már szurkolók reklamáltak, erre õ kap technikait.
Fepu leszálló águ dobását se adták meg, de nem is hagyta nyugodni õket, mert talan negyed vége után vissza is nézték.
Savicet hiaba kértük, nem nézték vissza.
Ez a Nagy Viktor, szerintem menjen vissza megyeibe fújni, szánalmas idióta.

A Csapatnak gratulálok! Féltem 4es, 5ös posztos játéktól, mert deac teljes kerettel volt, így is volt fault gondunk, de ha lett volna eszük, jobban erõltetik, hogy kipontozódjon magas szerkezetünk. Azért legközelebb +26nál ne engedjünk ki ennyire fejbe.
Betegeknek jobbulást!
MTE

Előzmény: mindigittvagyunk (179090)

2022-01-16 17:17 (179070)
név: Penny
Tegnapi meccsen megfelelõ volt a hozzáállás. Be se mutattuk a figurát, a falco már mutatta, hogy mit védekezzenek. Fepura külön figyeltek, esélye nem volt tisztán dobni. Gyõzhettünk volna, de minden felzárkózás, fordítás lehetõségénél rendre hibáztunk, lépés, dobás helyett felelõtlen passz, labdaeladás....
Nem biztos, de második félidõ büntetõ dobása nekünk 3 megítélt, nekik 13 (lehet elszámoltam). Azért Benke záráskor ütött faultja megért volna egy videót, mert az nem sima fault volt, de szerintem mi se csak 3szor állhatunk volna büntetõvonalra. De még így is nyerhetõ volt :(
Paksi vereség jobban fáj (fõleg, hogy simán kikaptak tegnap).
MTE

2022-01-08 20:57 (179031)
név: Penny
Mit jegyzõkönyvezett az a három szarházi meccs után? Feltünõen sokaig maradtak kint komiszarnal. Nyilván 9,9-10es osztályzatot kaptak. Rengeteg lépéshibát, könyököst nem fújtak le. Ellenbe kaptak bónusz büntetõt, pl Fepu faultjára 3dobás.
Tény, elmúlt meccsek közül ma kaptunk extra védekezést és játszottunk leggyengébben, rengeteg büntetõ kihagyása megbosszulta magát. Nagyon felforgattuk a csapatot, szerkezetet.
A gond, h kedvezõ eredmények lettek volna számunkra, ha nyerünk. De pl falco ellenünk bizonyítani akar a pár vereségük után.
MTE

2022-01-08 14:55 (179023)
név: Penny
Sajnálom. Ebben az esetben újra a dobosok és hangadók után kell menni. Biztos lesz olyan hogy egyszerre több rigmus is elindul, de megoldjuk.
MTE
Előzmény: axel2175 (179014)

2022-01-05 21:25 (178987)
név: Penny
Gratulálok a Csapatnak. Elsõ negyedet átaludtuk, sokat hibáztunk, szerencsére a Szeged ezt nem használta ki, más csapatoknál viszont komoly hátrányba kerülhetünk. Gordon mikor húzta a lábát, elkezdtem izgulni.
MTE

2021-12-28 09:33 (178929)
név: Penny
Gratulálok a Csapatnak. Tegnap annyit adtunk ki magunkból, amennyit kell. Ha kiengedtünk és visszajött ellenfél, megráztuk magunk és újra elmentünk 10 pontra.
Fepu újra extra, 48-49%-os tripla a szezonba és 15/15 a büntetõ stat idén (van akivel meccsenként dobatnak kb ennyit).
Jó, hogy Sopron meccs után követeltük Krisz játékát, kellenek a percek neki, mert szükségünk lesz rá jövõre is, talán érzi szurkolói bizalmat is, hogy igenis szeretnénk a pályán látni.
Védekezésben kemények vagyunk, sajnos a kettõ-kettõkkel kicsit meggyûlik a bajunk, de majd alakul az is.
Szurkoláshoz is gratulálok. Valamelyik dalunk hiányzik nekem mostanában, de nem jut eszembe, hogy melyik. Illetve néha amikor ellenfél támad, fütyülés, zavarás, fujjolás megszünt, ami néha jó lenne. De végig megy a szurkolás, gratulálok!
MTE

2021-12-19 19:51 (178890)
név: Penny
Pollard végig reklamálta a meccset, egy figyelmeztetést nem kapott.
A Sopron meccs után írtam, hogy Zollner anno mindig mutatta a figurakat, ezt hianyoltam eddig ebbe a bajnokságba, mert irányítóink hajlamosak túlpörögni, eszetlenül játszani. Szeged és KTE ellen jött az instrukció a kispadról.
Örültem Krisz és Kenéz játékának, mindkét játékosnál szükség van a percekre, ha jövõre is számolni akarunk Velük.
MTE

Előzmény: fjoda53 (178889)

2021-12-16 06:26 (178850)
név: Penny
Stokes? Miért õ megy?
Egyik lestabilabb játékot hozza mind támadásban, mind védekezésben. Sok eladott labdája van, de legjobb val mutató és nem annyira hullámzó, mint White (aki mellette sokszor fault gondokkal küzd).
Ugyanakkor új szerzemény Keravnos és Chalon játékos volt.

Tegnapi gyõzelemhez gratulálok a Csapatnak. Mintha fegyelmezettebben játszottunk volna, edzõ jelezte figurákat.
Nagyon sûrû a tabella, kellenek a gyõzelmek. Szombaton remélem többen leszünk.
Előzmény: balldontlie (178848)

2021-12-12 21:16 (178818)
név: Penny
Cizmicnek 5 olyan légiósa volt, aki 12-16pont közt átlagolt. Akkor volt Perry-Perry csere, volt egy McKinneynk, Duinker, Dickerson páros (Dickerson reaktiválása se sült el jól) és a legfontosabb, volt egy Channels, aki nagy játékinteligenciával rendelkezett, ami most nincs meg senkiben, sõt, elõtte is csak Isiben és Geriben volt meg.
Persze, vele nyertük utolsó magyar kupánkat, de Potocniknak kellett utána újra felépíteni Feput. Magyarjaink úgy voltak, mint U23asok, hogy kb álltak sarokban és max utolsó mp-es dobások jutottak nekik.
Előzmény: lhegedus (178817)

2021-12-12 12:15 (178808)
név: Penny
Krisztofert miért mellõzzük ennyire? Elsõ félidõre szinte nem is kap lehetõséget. Bevallom, azt gondoltam, hogy ez az õ szezonja lesz, õ fog elõrelépni.
A másik, hogy több szerepet kellene osztani u23asokra is. Kenéz alig kerül pályára, pedig a harcias, õ legalább támadja gyûrût is.
Sajnos White gyors 3faultja megpecsételte sorsunk. White és Stokes nagyon öncéluan játszik, bár ez visszavezethetó a figurák hiányára. Anno Zollner irányított kispadról, mindig bemutatta következõ támadást. Most is ezt kellene, mert sajnos elég eszetlenek sokszor, ritmustalan az egész. Ekkora rotációval sokkal nagyobb tempót kellene nyomni.

2021-12-11 19:42 (178780)
név: Penny
Nem arról volt szó, hogy idén valami szuper védekezést mutat a csapat? Az egész bajnokság legbutább faultjait mutatjuk be, mindenki ellenünk dobja a legtöbb büntetõt.
Kupa részvételhez, pl nem azba zte elleni gyõzelem fog számítani, hanem majd amit most játszunk.
Amúgy én idén se látokbse játékot, se küzdést. Azt hiszi a csapat az elsö 20percbe minden meccsen, hogy majd másodikbfélidõben 10percre megnyomjuk és nyerünk.

2021-11-28 12:50 (178722)
név: Penny
Elvileg december 27-én TV-s lesz a Zte elleni hazai meccsünk. Azt még nem írták, hogy elsõ vagy második félidõt közvetítik.
2021-11-14 11:40 (178639)
név: Penny
Tegnap csak akkor lett volna esélyünk, ha koncentrálunk. 9 pontokról jöttünk vissza 4pontra, egyszer 2pontra is. de jöttek az eladott labdák, felelõtlen vállalások és védekezésben a kihagyások. Szolnok nagyon gyorsan, jól járatta a labdát, rengeteg üres mozgás, zárás...Szép játékot játszottak ellenünk, Garrettbõl felkészültek, Feput Badzim nem hagyta dobáshoz jutni. Elsõ félidõben még White és Stokes se játszott annyi hibával. Nem fogom játékvezetõkre, de nem egyforma volt a faulthatár. még annyi következetesség se volt bennük, hogy Fepu labdaszerzése Pongonn fault, következõ támadásunknal ugyanolyan mozdulattal vették el tolunk a labdát mindez 2 és 4pontos különbségnél.
Szolnok kiemelkedik, alapszakaszba a falco es Szolnoktol kikapni itthon még a belefér kategoria.
Kiváncsi leszek Gordon és új ember mit fog jelenteni. Bálint is hiányzik.
MTE

2021-11-06 20:07 (178580)
név: Penny
Kár ezért a meccsért. Sajnos, hiába nézték vissza utolsó támadásunkat, nem volt fault közelében sem. Kár Alba, Nyiregy 1-1pontos vereségért. úgy állunk 4gyõzelem - 4vereséggel, hogy két hazai meccsünk volt és kétszer buktunk 1ponttal.
Azért jó lenne, ha már rotáció része lenne Gordon is, mégha csak percekre is.
Szolnok se lesz könnyû, de utána jön egy kis szünet és hazai meccsek zsinórban.

név: Penny
Mindenhol az szerepel, hogy 18:00kor kezdõdik meccs. m4 18:45tõl adja? Csak a második félidõt? Vagy benéztem vmit?
2021-10-25 11:32 (178534)
név: Penny
Zollnert már nyáron is szerette volna a Deac, nem? Albánál és Deacnál is már porondon lehet a váltás szerintem.
Előzmény: kadar (178527)

2021-10-24 21:46 (178530)
név: Penny
Sajnos a végén nem kezdtünk el faultolni. De 30percig kb a pályán se voltunk. Ez nem az elsõ meccs, amikor elsõ félidõben az öltözõben maradunk. Ezen változtatnunk kell, mert nem egyszerû a sorsolás, bárki bárhol nyerhet kupához meg 8ba kell maradnunk és pl zte ellen majd a következõ meccs számít és egyre jobban állnak össze.
MTE

2021-10-16 22:12 (178487)
név: Penny
Köszönet érte :)

Mujke jutott eszembe, mikor MTE-Kecskemét meccsen õ hárompontosaival fordítottunk. Talán 3 támadás 3 hármas. Utolsót már szerzett labdából üres ziccer helyett dobte el.
Előzmény: BélaBá (178486)

2021-10-16 19:56 (178482)
név: Penny
Erre céloztam, hogy behozható, mert deac se pörgött elsõ felidoben. Ez a második felidõ nagyon extra volt, mind védekezésben, mind támadásban. Vki vágja össze, ahogy Fepu és Kristóf hármasaival megfordítottuk és elléptünk :)
MTE
Előzmény: Penny (178462)

2021-10-16 18:54 (178462)
név: Penny
Pocsék kezdés, ostoba faultok (félidõre 26büntetõdobás), botranyos a doboszázalékunk. Tegyük hozzá, hogy a deac se nagyon pörgött fel. Ez behozható még. MTE

2021-10-06 20:32 (178406)
név: Penny
Ritka rossz százalékkal dobtuk a hármasokat. Nagyon elbuktuk a lepattanót :( Garrett hozta a pontokat, de 2 lepattanó nagyon kevés és védekezésben lemarad, elcsúszunk vele sokszor. Nem tudom, Gordonnal ez hogy változna, ha együtt lennének fent. Savic is hozott pontot, de ma õ sok hibával, eladott labdával, rossz döntéssel játszott. Ami megalapozta meccset, az White 3perc 3faultja volt. Ami legjobban zavart, hogy Feput a 3asnál a 3ik negyed végén találtuk meg elõször, mondjuk az is kb kenyszerbõl volt (23 perce volt pályán).
Ugyanakkor ase jol dobott. Érdekes, ahogy kezdik támadást sokszor, mindkét oldalra elõkészítik zárást irányítónak. (szabályos zárás, nem mint Keller másfél méteres terpeszben).
Szombaton kemény lesz.
MTE

2021-10-06 18:44 (178398)
név: Penny
Nagyon sok hibával játszuk :( hármasokba nagyon fel kellene javulni, Fepunak egy kisérlete volt, az is vagy 12méterrõl az idõ miatt :(
MTE

2021-09-29 21:26 (178377)
név: Penny
Nekem az volt a tervem, hogy hazai zte meccsre jeggyel megyek be, vkinek meg odaadom bérletet, pénzt, hogy intézze el. De hazai meccs nem volt, vendégjegyem nem lett. Munkám meg olyan, hogy vannak idõszakok, hogy nem tudok szabizni.
Mindegy, majd megoldjuk, mert élünk-halunk a Csapatért.

Előzmény: mindigittvagyunk (178376)

2021-09-29 18:46 (178375)
név: Penny
Holnap lesz egy edzõmeccsünk. Nehéz lenne elõtte is lehetõséget adni bérlet hosszabbításra? Persze, majd szabadsággal megoldom, meg csak ezért utazok 150km-t.

2021-09-29 11:09 (178372)
név: Penny
Köszönöm az infót.
Akkor a holnapi meccs elõtt is talán lesz rá lehetõség.
Előzmény: jimmy66 (178370)

2021-09-27 12:28 (178369)
név: Penny
Ez engem is érdekelne. Ha kapsz infót, légyszíves ird be ide.
Köszi!
MTE
Előzmény: ferenc (178367)

2021-09-25 21:19 (178355)
név: Penny
Gratulálok a Csapatnak!
Kiegészíteném még Krisztoferrel, ez az õ szezonja is lehet most.
Nem volt egyszerû meccs. Kemény, sokszor szerintem faulthatárt is túllépte Ose védekezése, ami miatt fontos volt higgadtnak maradni.
MTE
Előzmény: fjoda53 (178353)

2021-09-22 19:55 (178327)
név: Penny
Durázi palánk alól hiányzott a rotációból, ezért is kényszerült Fepu 4esbe. Garratt egy hét után elég otthonosan mozgott, és valljuk be, lehet szükségünk is lenne rá, ha Gordon felépül.
Kristóf is hiányzott ma, fiatal szabálynál mégis csak õ az elsõ opciónk. Kenéz jó uton halad.
Elsõ forduló után véleményt még nem alkotnék képességekrõl, hisz volt már Hammonds, akit elején elzavartunk volna, meg volt Bellina elsõ meccses extra 3as mutatója, aki utána semmit nem mutatott.
Ose keményebb lesz, fõleg, hogy mutattak be nagy fordításokat felkészülési meccseken.
MTE

2021-09-21 19:28 (178305)
név: Penny
Hát, nem jó érzés Gyurinak ezt a statját nem a mi szineinkben látni :(
2021-07-31 08:27 (178106)
név: Penny
Persze, sajnálom, hogy Gyuri nem nálunk kötött ki. De mégha túl is licitáltuk volna a falcot mondjuk havi fél millióval, a BL még mindig mellettuk szól egy olyan játékosnál, aki újra vissza akar kerülni a nemzetközi pályára. Nem kell ezért szidni elsõ felindulásból se.
Én kicsit bízok abban, hogy nem költöttünk sokat alsoposztos légiósokra, Taylornak sincs csapata (deac csábítja állítólag, onnan meg Somogyit a faco) és ad alább a kívánt összegbõl. Már látszik, hogy nem 30+ perceket kell játszania.

2021-07-25 21:04 (178043)
név: Penny
Gratulálok a válogatott u20-nak, külön Kristófnak.
Azért itt látszik, hogy támadások összerakására sok idõ nincs, kb egy egybe támadni gyürüt, sokan nem látták meg a szabad embert.
Kristóf játékinteligenciában kb Geri utódja lehet a jövõben. Szerzett labdánál látszott a rutin, hogy megállt, bevárta többieket. Rá két percre csapattársa vele ellentétbe túlerõvel szembe gyûrût támadta. Észrevenni, hogy kik kaptak lehetõséget nagycsapatokban.
utolsó 12percben Kristóf extra volt. Pontok, szerzett labda, jó védekezéssel két eladottba hajszolta ellenfelet, assziszt.
Gratulálok

2021-07-23 13:01 (178034)
név: Penny
Közben T.J Price Kaposvár.
Szolnokon nem alkotott marandadót, nálunk jó volt. Anno Thamessel hasonló számokat hoztak nálunk.

2021-07-10 18:43 (177999)
név: Penny
Köszi! Ez az amit eddig nem tudtam és vetõdött fel kérdéses dologként nálam.

Előzmény: zoller (177997)

2021-07-10 14:32 (177995)
név: Penny
Elõször is köszönet Taylornak az elmúlt két szezonért. Minden meccsen odatette magát. Sajnálom, hogy elmegy, tény, van az a pénz, amit már nem tudunk, nem szabad megadnunk. (azért ha mégis sporolunk masik legioson es nincs csapata, probaljuk meg újra, jó páros lennének es most nem 30+percet kellene hoznia:))
Új igazolasra annyira nem emlekszem, talan egyik meccsen megszort minket,másikon meg lepattanokat kapkodta le elolunk.
Szépen alakulunk. Mivel én Bálinttól több pontot és percet várok, azt gondolom, h Fepuval, ideiglenesen Saviccsal megolhato a posztja. Krisztofertõl és Kristoftol is több pontra számítok. nagy kerdes Krisztofert h érinti u23as szabaly, neki nagyon bajnoki rajt korul van szuletesnapja, bar sztem nevezesi hataridot kellene nezni. Nekem 1-2es legios a kerdes még, illetve ahogy irtak mar, még 4es. De elvileg 4legiossal tervezunk, nem?
MTE

2021-07-03 20:44 (177952)
név: Penny
A fix négyes, mondjuk Varnado lehetne. Gondolom csak álom ketegória.
Neki a lengyel liga, nem hozott szerintem nagyobb reflektorfényt. Viszont, ha magyar bajnokság, gondolom olyan csapat lehet opció, aki nk-ibe indul, de ott kb foglaltak posztok már. Esetleg Alba, ahol van rá keret.
Előzmény: Penny (177951)

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /