Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:
2019-03-05 22:14 (167085)
név: mex63
hozzászólásai
Véleményem szerint Hammonds nélkül, egy edzés nélkül+folyamatos kezelések közben játszó Fepuval (tiszteletem neki hogy bevállalta!) ez elfogadható eredmény.
Jobb lett volna persze 30-40 ponttal nyerni, de ez a 3. negyed jó kezdése ellenére a körülmények miatt nem igazán volt benne a meccsben.
Ha rosszul jön ki a menet, 10-12 is lehetett volna, 15-16 pontnál megvolt rá az esély.
Azt meg végképp nem mondanám, hogy nem hajtott a csapat, egyszerûen már nem mindig értünk oda lábon, ezért is lett kapott pontban 20 pont különbség a két félidõ között.
Egyet talán rosszul mértünk fel (bár utólag könnyû okosnak lenni), amikor pár perc alatt elértük a 30-at, hirtelen pihengetni kezdtünk védekezésben. Ütemet is vesztettünk azonnal, emiatt a támadásokat is elszúrtuk, nem tudtuk tartani az eredményt.
Gondolom tudat alatt az volt, hogy ez most így oké, aztán késõbb lehet még egyet pörögni. Hirtelen vissza is jöttek 20 alá, meg ettõl fel is ébredtek a lengyelek.
Mentálisan is erõsnek kell lenni a visszavágón, ha egy esetleges és várható bírói segítséggel sokat foglalkozunk, baj lehet.
Ha meg eldurvul a helyzet, le kell vonulni pár percre, aztán csesszék meg :)
(ezt mondjuk nem gondolom komolyan :D)

Tényleg... talán még ugyan kicsit korai kérdés, de lehet tudni mi a szabály? Az esetleges döntõ párharcban is hasonló szisztéma van a bíróküldésben, vagy azért azt már "független" bírók fújják?
Meccs közben is elhangzott, nem kell elvtelen hazai pályát fújni, de azért a kárunkra sem kellene tévedni ennyit. A mi bíróink még ehhez is balf@szok...

2019-03-05 21:02 (167084)
név: spiritknight