Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:
2016-12-03 20:40 (151543)
név: mex63
hozzászólásai
A hullámzó kifejezés még eléggé visszafogott...

Az az érdekes, hogy tudunk csinálni egy olyan periódust, amikor 15 perc alatt 15 pontot kapunk, úgy hogy lehozunk egy negyedet 8 kapott ponttal.
Aztán kipukkanunk... ha ez a negatív állapotváltozás egy késõbb elérni kívánt fizikai szint miatti történet, akkor talán el lehet fogadni egy-két nem várt vereséget, de akkor sem 21 pontos elõnyrõl, mert nem 10-12 perc után vezettünk ennyivel.

Ha meg azt gondoltuk nagyon nagy arccal (nem láttam a meccset, majd akik a helyszínen voltak megmondják...) hogy ez megvan, pihenjünk rá a Kecskemét meccsre, akkor viszont megérdemeljük és ha megjegyezzük erre a szezonra, hogy nincs 15 perccel a vége elõtt megnyert meccs, akkor lehet valamiféle hozadéka ennek a buktának...
(könyörgöm, valahol 14-15/2-vel álltak hármasból, szinte egyetlen esélyként innen dobtak kb. 10/6-ot + a másik esély ha eladunk egy raklap labdát. Egy Jászberénynél nem tudtuk hogy triplakísérlet triplakísérlet hátán van?)

2016-12-03 20:19 (151539)
név: pelike