Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
GUESTBOOK
User login required to write.
entries 1 - 50 ( total : 462 ) chronology: -> previous 412 entries
2021-10-16 23:42 (178491)
name: psz
Mujke sorozatban dobott 3 triplája nem egy Falco elleni meccsen volt?

name: psz

A bb1 már lehozta pár perce, hogy jön Savic. A menedzsere Twitter oldala a forrás. Nem tûnik rossznak és az amerikai irányító sem.

Előzmény: mindörökké mte (177943)

2021-03-13 20:01 (177145)
name: psz

Az elõjelekhez képest nagyot küzdött, harcolt a csapat. Az elsõ félidõben összegyûlt személyik miatt a 3. negyedben vissza kellett venni a védekezés harciasságából és Taylornak is sokat kellett a padon ülnie. Azért megnéztem volna, hogy egy jól dobó Mócsánnal mi lett volna. De ugye a sportban nincs "ha"......
Kis érdekesség, hogy az Egerszegen gyõztes Jászberényben Williams 26/15-öt dobott.

2021-01-09 20:40 (176006)
name: psz

Húúú de nagy csata volt, de megvan. Azt hiszem, most iszom egy (vagy több) sört :)

Emlékszik valaki olyanra, hogy volt valaha is olyan meccs, ami 2 óra 50 percig tartott ?

MTE

2020-07-23 11:37 (174281)
name: psz

Davis valóban nem az itt megfordult legjobb légiós volt, de a Szolnoknak dobott dudaszós triplát azért nem felejtem el.
Nyilván ez csak egy mozdulat a teljes szezonból, de - talán örökre - megmarad a szurkolókban.

Előzmény: balldontlie (174273)

2020-06-10 10:01 (174078)
name: psz

Lehet, hogy valamirõl lemaradtam. Az új játékos - Jagan Mosely - egy újonc, aki most végzett az egyetemen. Hogy lehet, hogy több fotón is Körmend szerelésben meccset játszik? (Photoshop?)

2020-03-15 14:13 (173448)
name: psz

Megnéztem, szép gyõzelem volt "újra"! :)

MTE

Előzmény: paky (173447)

2020-03-14 20:31 (173446)
name: psz

Amikor tegnap olvastam a közleményt, míg máshol azt, hogy egyes csapatok nem utaznak, elsõre az ismert idézet jutott eszembe a Toldiból: "egy csak egy legény van talpon a vidéken".
Egy zárt kapus meccsen kb. 40-45-en vannak egy nagy sportcsarnokban (csapatonként 12 játékos + 1-2-3 edzõ, orvos, gyúró + 3 spori + ellenõr + jkv. vezetõ, idõmérõ). Ma voltam egy Aldiban, ahol ennél sokkal-sokkal többen voltak, sokkal kisebb helyen és akkor még nagyobb üzletekrõl vagy pl. a budapesti tömegközlekedésrõl ne is beszéljünk.
De ez most mindegy is, majd dönt valahogy a szövetség. Bízom benn, hogy az élet minél elõbb visszatér a normális kerékvágásba.

2020-03-11 18:46 (173376)
name: psz

Most értem haza. A félidei eredménynek örülök, csak így tovább. De, hogy a Jászberény majdnem 20-szal vezet Szombathelyen, az azért erõsen meglepett. Berény is csak így tovább!

MTE

2020-02-08 19:31 (173058)
name: psz
Mivel ma nem volt meccsünk, ezért az Oroszlány-Sopron meccset nézem. Most már úgy tûnik nyer az Oroszlány, de sokáig fej-fej mellett haladtak. Ez az Eric Washington nagyon jól nyomja most is, 9 méterrõl szórja a triplákat. Nem csodálkoznék, ha a következõ szezon elõtt lenne rá kereslet ……………..

2020-02-01 19:50 (172887)
name: psz

Én inkább megfordítanám. A Falco mai veresége bebizonyította, hogy manapság nagyon nem könnyû Oroszlányban nyerni, ez növeli a mi gyõzelmünk értékét.

Oroszlányban is, és Szolnokon is megnyertük a kiélezett végjátékot, ma sajnos nem, de ilyen a kosárlabda, az ilyen szituációk elõbb-utóbb kiegyenlítik egymást.
Előzmény: DEZSÕ (172884)

2020-02-01 19:44 (172883)
name: psz

Falco is kikapott Oroszlányban egy utolsó másodperces triplával 87-84.

2020-01-31 18:46 (172849)
name: psz

Szerintem tök mindegy, hogy mi volt Keller szerzõdésében, hiszen azt a szerzõdést a játékos és a klub felbontotta, tehát már nem hatályos. Nem hinném, hogy Keller és a Körmend között lenne jelenleg is hatályos megállapodás, pláne nem olyan, amiben valamiben korlátozza a klub, hiszen akkor ezért cserébe valamilyen ellenértéket kellene fizetni.
Én örülnék, ha visszajönne, hiszen egyrészt erõsödne a csapat, másrészt ez nem egy légiós hely elhasználásával történne.

Előzmény: pelike (172844)

2020-01-25 21:08 (172757)
name: psz

Kíváncsiságból megnéztem. Itt az oldalon 1999/2000-es bajnokságtól vannak fenn a statok, tehát az utóbbi 20 évben:

2016/2017 Kromah 10 tripla a Szolnok ellen hazai pályán.
2014/2015 Fepu 9 tripla a Falco ellen hazai pályán.
2003/2004 Trummer Rudi 9 tripla a Paks ellen idegenben.

Fepu 8 triplát több meccsen is szerzett ezen kívül.

Előzmény: lombi (172755)

2020-01-19 20:42 (172689)
name: psz

Most már könnyen osztom az észt, mert nyertünk, de azért Turnernek szólni kellene, hogy ha vezetünk 1 ponttal, és 0,7 másodperc van hátra, akkor nem kell feltétlenül kosarat dobni. Elég lett volna, ha vezeti még egy kicsit a labdát, vagy egyszerûen csak magához öleli és sima 1 pontos. Így adott még egy lehetõséget az Olajnak, és azért volt egy kis izgalom, hogy Jones dobása vajon beesik vagy nem.

MTE

2020-01-19 19:50 (172674)
name: psz

Szerintem végig kézben volt a meccs. Egy kis megingást és izgalmat akkor éreztem, amikor 59-59-nél Fepu triplaksérlete kijött, gyakorlatilag már bentrõl. Az ellentámadásból Jones triplát dobott. Aztán mi jöttünk, Feput érdekes körülmények között "szerelték", a földre esett, de mehetett tovább, az ellentámadásból Jones ismét kosarat szerzett, majd technikai és plusz egy dobás. De a fiúk innen is visszajöttek. Szép volt!

2020-01-19 19:47 (172671)
name: psz

Simán nyertük a lepattanó csatát 39-32 és ez volt a kulcs a gyõzelemhez.

Előzmény: vargabee (172666)

2020-01-19 18:47 (172662)
name: psz
Ha figyelünk a védekezésre és a lepattanókra, akkor jók vagyunk. Fepu extra!! Nagyon kell! Sokat számtott, hogy a 2. negyedben Edwards is hozzá tudott tenni. Kastrati büntetõbõl homály....no comment.
MTE

2020-01-11 20:46 (172586)
name: psz
Szoros volt végig, de a lényeg a gyõzelem. Büntetõkben (is) kellene javulni. Kastratival mi van, hogy keretben sem volt?

2020-01-04 19:49 (172471)
name: psz
Nyertünk!

Gyurcsányi fordulattal ezt a szarból hoztuk vissza :)

MTE

2019-12-15 00:56 (172301)
name: psz
Múlt héten, amikor kikaptunk a ZTE-tõl, nem voltam boldog, de éreztem, hogy ennek jó vége lesz. Nem mertem beírni, hogy "jövõ héten nyerünk", már csak babonából sem. Aztán amikor hét közben kikaptunk a kupában még inkább éreztem, hogy "jó lesz ez". És jó is lett :) Errõl szól a körmendi kosárlabda...… errõl és még sok más megszámlálhatatlan csodáról. Ez Körmend! MTE

2019-12-07 20:30 (172114)
name: psz

Csak 2:19 van hátra.
Előzmény: lhegedus (172113)

2019-11-16 22:10 (171721)
name: psz

Csorvási miért játszott olyan keveset az Albában?

2019-11-16 21:08 (171714)
name: psz

Szép gyõzelem! 6 játékos is elérte a 10 pontot, köztük ketten is dupla duplát értek el. Turner a 22 pont mellett adott 12 gólpasszt is. Nem tudom emlékszik-e valaki olyanra, hogy egy játékosunk ennyi aszisztot összehozott volna egy meccsen. Ha volt ilyen, akkor biztosan sok évvel ezelõtt. Taylor pedig a 17 pont mellett 10 lepattanót is szerzett, sõt volt 5 szerzett labdája és 6 kiharcolt faultja is. Durázi egyre fontosabb tagja a csapatnak.

MTE

2019-11-16 18:52 (171693)
name: psz

Eddig rendben a meccs. Mindkét negyedet nyerte a csapat, bár a 2.-ban volt egy kis hullámvölgy +20 után. Meg kell nyomni a 3. negyedet és meg kell ennek lennie.

Közben nézem a többi meccs eredményét is. A ZTE eddig elég alapos verést kap otthon a Szegedtõl (félidõben 42-57). Balmazovic egy félidõ alatt 28/15, nem semmi.

MTE

2019-05-18 18:12 (168422)
name: psz

Ez jó!
Kicsit belenéztem a mindigo-s közvetítésbe, úgy áll a kamera, hogy alig látszik a palánk és a gyûrû.

Előzmény: Gesta (168420)

2019-03-31 12:40 (167461)
name: psz

Annyiban pontosítanék, hogy a Jászberény-Szolnok meccsen a Berény lesz a házigazda, és a hazai pálya nyilván növeli a gyõzelmi esélyeiket.

Előzmény: balldontlie (167460)

2019-03-30 18:50 (167439)
name: psz
Hozni kell a meccset!
Közben a Szolnok nagyon szenved otthon a TF ellen, a félidõ 53-53, többször vezetett a TF is. Jó lenne egy hatalmas meglepetés :)

2019-03-16 19:50 (167262)
name: psz

Megvan! Szép gyõzelem. Az elsõ 5 perc után megijedtem, hogy "fehérvári formát" fogott ki a csapat, de szerencsére fordult a kocka.
Szép volt fiúk!

MTE

2019-03-16 19:02 (167246)
name: psz
TÍZ TÍZ TÍZ!

De nyilván még semmi nem dõlt el, majd csak a 40. perc után.

2019-03-16 18:30 (167237)
name: psz
0-17 után a csapat ment egy 28-9-es szériát. Van itt fordulat bõven!

2019-03-16 18:21 (167236)
name: psz

Kár, hogy csak a 6. percben kezdtük a meccset, de nem kell még temetni a csapatot. Végre kilencedikre beesett egy tripla, és Milán kosara is jó. Már csak 5 pont, nyílt a meccs.

Gyerünk fiúk!
MTE

2019-02-10 10:54 (166705)
name: psz

Jó meccs volt, szép gyõzelemmel, sok jó teljesítménnyel hazai oldalon. A végére nõtt a különbség, de legalább 35 percig koncentrált játék kellett, mert a Jászberény próbált kapaszkodni.
A kupa teljesen más lesz, egy másik napon, más helyszínen, szóval én teljesen nyíltnak és nehéznek gondolom, természetesen bízva a csapatban.
Hogy az ellenfélrõl is szóljak, a Pitts-Coleman duó kiválasztásához csak gratulálni tudok a berényieknek. Szerintem bármelyik magyar - vagy akár jobb bajnokságban játszó külföldi - csapatnak erõsségei lennének.

MTE

2019-01-26 19:13 (166407)
name: psz

Jövünk fel szép lassan, most -7, csak így tovább. Közben lassan egyenlít a Paks a Falco ellen, és a Szolnok-Kaposvár is egál körüli. Nagyon kiegyenlített a bajnokság.

2019-01-26 18:56 (166402)
name: psz

Igen, jobb lenne, ha nem a hátrányt kellene számolgatni. Igazából - gondolatban - az Alba elleni meccshez hasonlítottam. Ott nagyon hamar nyilvánvalóvá vált, hogy túl nagy a hátrány, elment a meccs. Itt jelenleg -12, ha a második félidõt jól indítanánk, akkor meg lehetne fordítani.
Előzmény: balldontlie (166393)

2019-01-26 18:27 (166389)
name: psz

Most értem haza, ránéztem a stat.-ra és egybõl az ugrott be, hogy "fehérvári forma". A tripla kísértetiesen hasonlóan alakul, jelenleg 0/9. Azért bízom benn, hogy ekkora hátrány még ledolgozható. MTE

2019-01-18 20:57 (166285)
name: psz

Igen, Bacsa Péter lesz a megoldás. Nem jutott volna eszembe, pedig bajnokcsapat tagja volt. Sõt az Albával is volt bajnok.
Előzmény: spiritknight (166281)

2019-01-18 20:39 (166280)
name: psz

Kellett ez a gyõzelem, hogy feledtesse a múlt heti kisiklást.

Kicsit más. Ma délután a Music FM-et hallgattam. Csepelen beszélgettek helyiekkel, jobbára fiatal sportolókkal. Volt egy 10-12 éves srác, aki kosaras. Ott volt vele az apja, aki mondta, hogy õ is kosaras volt. A riporter kérdezte, hogy hol játszott? Azt válaszolta, hogy Csepelen, Székesfehérváron és Körmenden. Nem tudom ki lehetett. Tippek?

2018-12-27 18:22 (165887)
name: psz

Ez a mindigo még nem az igazi. A büntetõknél mindig elõbb kiírja az eredményt, így nem kell izgulni, hogy bemegy-e a dobás. Nemrég leállt a kamera mozgatása, vagyis a pálya közepét lehetett látni, de a palánkokat nem. Most meg 1 perce egyszerûen leállt :(

2018-12-23 14:46 (165851)
name: psz

Annyi a különbség, hogy Buljan és/vagy Richards legalább dobtak 20-30 esetleg 40 pontot és megnyertek egy-két meccset. Nyilvánvaló, hogy olyan játékosra lenne szükség, aki mind támadásban, mind védekezésben pozitív. Számomra Delas olyan langyos víznek tûnik, nem erõlteti meg magát a csapat érdekében. Továbbra is tartom, hogy nálam a center Lopatka és Townes.
Előzmény: spiritknight (165845)

2018-12-22 22:16 (165830)
name: psz

Nyilvánvaló! Egyetértek azzal, amit írsz. Jól jellemzi a TF-Szeged meccs színvonalát a félidei 27-19-es eredmény.

A mi meccsünkhöz hozzátartozik, hogy bár mi nyertük a lepattanó csatát 45-42-re, de azért Hendlein leszedett 12-t. Az is nagyon szép.
Előzmény: mex63 (165826)

2018-12-22 21:18 (165824)
name: psz

Miroslawnak a hazai Falco elleni egy elég jó meccse volt: 37/3 pont, 19 lepattanó, 16 kiharcolt fault :) ……. még leírni is sok. Kisebb szépséghiba, hogy azóta mi is 13 évvel öregebbek vagyunk :)

Előzmény: mindigittvagyunk (165823)

2018-12-22 20:44 (165822)
name: psz

TF is megszerezte az elsõ gyõzelmet. Bergstett 19 pont, 19 (!)lepattanó és 9 kiharcolt fault. Majdnem tripla dupla.

Amúgy nálam a center ott kezdõdik, hogy Miroslaw Lopatka vagy Darian Townes. Persze õket csak most hirtelen érzésbõl írtam, nyilván voltak, vannak még mások is...……….

2018-12-22 19:17 (165792)
name: psz
A többi meccsen a Sopron eddig veri a Debrecent, kicsit izgalmasabb az ASE-Pécs, itt a Paks vezet 6-tal. Nekünk jó lenne, ha a Pécs kikapna. TF-Szeged 27-19 és ez félidei (!!!) eredmény. A Szeged keményen belehúzott :)

Mi meg már behúzzuk!!!

MTE

2018-12-22 19:01 (165786)
name: psz

Sajnos nem látjuk, de legalább vezetünk 15-tel :)
Menni kell tovább, ahogy eddig, szép apránként gyûjtögetve az elõnyt továbbra is.

MTE

2018-11-03 18:26 (165044)
name: psz
Éppen a mai meccseket követem. A Debrecen nagyon bekezdett a Falco ellen, jelenleg (11. perc) 39-19 az állás. A ZTE-Szolnok 32-39.
Másnak sem egyszerû Debrecenben..... persze még messze a vége.

2018-08-21 13:00 (164078)
name: psz

Bízom benn, hogy nem a május 1-re gondolsz :)

Előzmény: zoller (164076)

2018-07-31 22:01 (163932)
name: psz

Lehet nem A csoportos szint, talán azért is van Nyíregyházán. Érdekesség, hogy ehhez képest 2016-ban még válogatott volt.

Előzmény: acélszív (163930)

2018-07-30 22:39 (163924)
name: psz

Én tegnap olvastam, hogy Tóth Gergely meg közben Nyíregyházára igazolt. Nem tudtam róla, hogy elmegy Sopronból. Szerintem padra õ is odafért volna több A csoportos csapatnál is.

Előzmény: vargabee (163920)

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Login

Törpördög news

"

Hungarian Champion: 1987 - 1996 - 2003        Hungarian Cup Winner: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /