Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:
2019-03-05 20:19 (167081)
név: andras_
hozzászólásai
Nyilván nem szép dolog gyõzelem esetén károgni, meg tényleg sok szép momentuma volt a meccsnek, de félek, hogy az idegenbeli formánk, egy jobb lengyel dobóforma és a 3 lengyel bíró hatására beleszaladunk egy nagyobb vereségbe.
2019-03-05 20:10 (167080)
Nem értünk egyet. Szerintem ez a lengyel csapat nem túl erõs, a reális különbség 30 pont körül van. Amikor magasabb fordulaton játszottunk, akkor csak nõtt a szakadék, de persze a 3. negyed derekára már megint elhitte a csapat (mint ahogy oly sokszor már) és bealudtunk, elkönnyelmûsködtük a végét. A 30 pont könnyedén tartható lett volna, ha van hajtás az utolsó 15 percben is.

Ennek a kupának a sajátossága, hogy a hazai bírók mindig ordas nagy hazai pályát fújnak, ezt figyelembe véve, valamint azt, hogy valóban beindulhat a triplazápor a 20 pont nem életbiztosítás. Elég lehet, de ahelyett, hogy most a maradék 15 percet meghúztuk volna, elhittük, hogy ez így már elég lesz. Persze remélem így lesz.

2019-03-05 19:49 (167079)
név: spiritknight