Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 4 ) időrend:
2018-11-07 20:01 (165152)
név: tommy
hozzászólásai
Nem szoktam bírózni és szerintem is vannak gondok. Például írtam már többször, hogy óriási gond az edzõnknél, hogy egyszerûen nincs önfegyelme. Nem tudom mire gondol, hogy mi fog következni, amikor egyszerûen nekiront a bíróknak. Reklamálni meg nyomást helyezni a játékvezetõkre lehet okosan, meg így, ahogy õ csinálja.

Az is igaz, hogy a legnagyobb eszetlenség Feput a padról behozni.

Bírókról utoljára: ma a félidõ végén 15-el kellett volna vezetnünk, ha nincs a brutális hazafújás. Ez esetben valószínûleg nem lett volna az a kb 10-0 a harmadik negyed közepén, amivel megtörtek minket, és ami után el is dõlt a meccs.

2018-11-07 19:52 (165150)
név: spiritknight

Na azért ezt a produkciót ne fogjuk a bírókra, még akkor sem, ha lejtett a hazai pálya. A középszerû légiósokat nem a bírók hozzák ide. Feput meg cserébõl küldjük játszani, ami abszolút nem fekszik neki, még jó, hogy elõtte bombaformában volt. A többi magyar játékos teljesítménye meg értékelhetetlen. Ezt sem a bíró találta ki.

2018-11-07 19:43 (165147)
név: tommy