Üdvözöljük a háromszoros magyar bajnok, hétszeres kupagyőztes 1996-2021 időszakbeli honlapján!
Vendégkönyv
A fórumba a bejelentkezett felhasználók írhatnak.
bejegyzés 1 - 50 ( összes : 2 ) időrend:
2017-10-05 07:23 (158312)
név: spiritknight
hozzászólásai

Nagyjából én is hasonlóan látom, bár én nem raktam volna szmájli jeleket a Fanning féle "fogalmam sincs mi az a kuparendszer" kitétel után, sõt...... Én úgy láttam, hogy a 4. negyedre elfáradunk. A nagy termetû románokat nehéz volt folyamatosan tartani úgy, hogy Horti (...), Csori meg feltünõen kedvetlenül, hitehagyottan játszott (miéet is). Németh Ákos meg tényleg nem tudja megtartani Taylort, 10 bõl 10-szer veri meg.

Nem lesz könnyû dolga a románoknak ledolgozni a hátrányt.

2017-10-04 23:21 (158310)
név: mex63
Köszönöm a mai ajándékot a Csapatnak!

A meccs végén azt beszéltük, hogy elsõ érzésre az embernek van egy kis hiányérzete, viszont így leengedve a harci gõzt azt mondom ne legyen!
A +16 tipikusan az az eredmény, amit a meccs elõtt a többség aláír, vagy egy olyan eredmény, amit ha egy 5-8 ponttal végigvezetett meccs végén ér el a csapat, akkor szétszedjük a csarnokot.

Így persze lehet sajnálni, hogy nem lett 20-25 pont, de nincs mese, a végére nem csak fizikailag, de egy kicsit fejben is elfáradtunk.
A bírók is igyekeztek, pl. Fepu "kilépését" megnéztem most, jól látható a lassításon hogy nem lépett a vonalra, tipikus rosszindulatú fújás volt.
Elméletben nem volt rossz ötlet hogy lassítsuk a játékot az utolsó 4 percben, de az eladott labdák, technikai hibák miatt a terv nem jött be, ez elõfordul.
Szerintem Potocnik jól meccselt, talán az utolsó pár percben nem tudtuk Taylor védését megoldani. Az utolsó támadásuknál pedig 100%, hogy nem, azt nem is értettem.
Fanning pedig... :D:D Valaki szólhatott volna neki, hogy számít a különbség is :D Már elõtte nem sokkal is könnyebb szívvel rádobott egy triplát, amit aztán Zsiga erõsen nehezményezett nála, de láthatóan már akkor nem értette, hogy most mi a baj így a vége felé :D.

Egyébként a "minden rosszban van valami jó"-elv alapján lehet akár azt is mondani, hogy ez az eredmény legalább egy pillanatra sem tehet bennünk könnyelmûvé és az elsõ perctõl kezdve nagyon oda kell magát tennie a csapatnak.
Nem mehetünk fel azzal a tudattal, hogy bõ 20 pont elõnyünk van, mi bajunk lehet?
Remélem továbbra is a meccs nagy részében látott feszes védekezéssel kezdünk és ugyanúgy támadunk, azaz jól megtaláljuk az arányt az egyéni és a csapatjáték között.
Több kifejezetten gyönyörû játékunk volt, a II. és III. negyed parádés volt és ami külön tetszett, hogy voltak ugyan bosszantó, vagy rutintalanságból eredõ hibák, de ezek szinte kivétel nélkül nem az idióta vállalások következménye volt.

Gondolom nélkülem is tisztában van vele a csapat és a stáb is, de "üzenném" (kérném...), hogy az elejétõl kérem szépen a két közbülsõ negyed játékát védekezésben és támadásban is, nehogy ezek elhiggyék, hogy van keresnivalójuk ;).

1146 Table 'c10forum.szezon' doesn't exist1146 Table 'c10forum.szovegek' doesn't exist

Bejelentkezés

Törpördög hírek

"

Magyar bajnok: 1987 - 1996 - 2003        Magyar kupa győztese: 1990 - 1993 - 1994 - 1995 - 1997 - 1998 - 2016

"Leszállt az este és a kis vasi városkában, Körmenden népes csoportok, vagy magányos emberek vonulnak a Kossuth Lajos utca irányába, hogy belépve a fénnyel megáztatott csarnokba, megpillantva a mi színeinket viselő játékosokat, valami ismét elinduljon a gyomor és a szív tájékán, valami különös, szorító, ugyanakkor boldogító érzés, ami nélkül egy gyógyíthatatlan betegségnek örvendő szurkoló képtelen létezni." / Fodor Sándor /